Home › Steden › Baexem

📍 Baexem

Wie gaat er verhuizen
in Baexem?

Baexem telt ongeveer 2.645 inwoners en 1.088 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €345.017. Nu tonen 17 adressen in Baexem een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Baexem een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
17
woningen in Baexem
Afgelopen 30 dagen
4
↓ 43% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Stationstraat
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
9 van 17 signalen

In Baexem staan nu 17 actieve verhuissignalen — 4 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 12 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Baexem

2.645inwoners
1.100huishoudens
1.088woningen
€ 345.017gem. WOZ-waarde
78% / 22%koop / huur
52,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Baexem

Kern Baexem 2.025 inwoners · WOZ €326.000 ● 15 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Verspreide huizen Baexem 620 inwoners · WOZ €447.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 41

Waar beweegt het in Baexem?

Per woningtype

Vrijstaande woning
9
Twee-onder-één-kap
6
Rijwoning hoek
2

Actiefste straten

Stationstraat
2
Jonker van Baexenstraat
1
Hubert Cuyperslaan
1
De Salm
1
De Briasweg
1

Actieve signalen · Baexem · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Baexem vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Baexem?

Baexem telt ongeveer 1.088 woningen (78% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €345.017. Wie een woning zoekt in Baexem, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 17 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Baexem is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Stationstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Baexem

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Baexem?
In Baexem zijn de afgelopen 90 dagen 17 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 4 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Baexem zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Stationstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Baexem.
Hoeveel inwoners heeft Baexem?
Baexem telt ongeveer 2.645 inwoners in 1.100 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Baexem?
Baexem telt ongeveer 1.088 woningen, waarvan 78% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 17 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Baexem?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Baexem is €345.017 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Baexem en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.