Raalte telt ongeveer 19.995 inwoners en 8.905 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €370.714. Nu tonen 225 adressen in Raalte een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Raalte een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Raalte staan nu 225 actieve verhuissignalen — 21 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 september 2026.
Niet meegeteld: 269 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Raalte
19.995inwoners
8.575huishoudens
8.905woningen
€ 370.714gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
21,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
18 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Raalte telt ongeveer 8.905 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €370.714. Wie een woning zoekt in Raalte, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
225 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Raalte is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Göbelstraat.
In Raalte zijn de afgelopen 90 dagen 225 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 21 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Raalte zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Göbelstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Raalte.
Hoeveel inwoners heeft Raalte?
Raalte telt ongeveer 19.995 inwoners in 8.575 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Raalte?
Raalte telt ongeveer 8.905 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 225 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Raalte?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Raalte is €370.714 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Raalte en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.