Home › Steden › Raalte

📍 Raalte

Wie gaat er verhuizen
in Raalte?

Raalte telt ongeveer 19.995 inwoners en 8.905 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €370.714. Nu tonen 225 adressen in Raalte een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Raalte een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
225
woningen in Raalte
Afgelopen 30 dagen
21
↓ 43% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Göbelstraat
9 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
84 van 225 signalen

In Raalte staan nu 225 actieve verhuissignalen — 21 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 269 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Raalte

19.995inwoners
8.575huishoudens
8.905woningen
€ 370.714gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
21,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 18 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Raalte

Westdorp 1.290 inwoners · WOZ €350.000 ● 41 signalen · 90 dgn · dynamiek 88 De Olykampen 1.515 inwoners · WOZ €289.000 ● 28 signalen · 90 dgn · dynamiek 87 Heeten Kern 2.490 inwoners · WOZ €364.000 ● 25 signalen · 90 dgn · dynamiek 69 Blekkerhoek 1.545 inwoners · WOZ €334.000 ● 24 signalen · 90 dgn · dynamiek 90 Langkamp 1.870 inwoners · WOZ €323.000 ● 23 signalen · 90 dgn · dynamiek 83 Hartkamp 1.725 inwoners · WOZ €329.000 ● 22 signalen · 90 dgn · dynamiek 77 Het Raan West 1.585 inwoners · WOZ €402.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Het Raan Oost 2.125 inwoners · WOZ €343.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 De Vloedkampen 1.230 inwoners · WOZ €379.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 69 Heino Centrum 1.230 inwoners · WOZ €347.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 74 Raalte Centrum 865 inwoners · WOZ €301.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 83 Broekland Kern 755 inwoners · WOZ €389.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 69

Waar beweegt het in Raalte?

Per woningtype

Rijwoning tussen
84
Rijwoning hoek
49
Vrijstaande woning
37
Twee-onder-één-kap
31
Appartement
24

Actiefste straten

Göbelstraat
9
Iepensingel
8
Haverstraat
7
Dumbarstraat
7
Enkstraat
7

Actieve signalen · Raalte · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 224 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Raalte vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Raalte?

Raalte telt ongeveer 8.905 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €370.714. Wie een woning zoekt in Raalte, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 225 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Raalte is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Göbelstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Raalte

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Raalte?
In Raalte zijn de afgelopen 90 dagen 225 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 21 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Raalte zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Göbelstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Raalte.
Hoeveel inwoners heeft Raalte?
Raalte telt ongeveer 19.995 inwoners in 8.575 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Raalte?
Raalte telt ongeveer 8.905 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 225 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Raalte?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Raalte is €370.714 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Raalte en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.