Purmerend telt ongeveer 83.540 inwoners en 38.465 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €374.181. Nu tonen 360 adressen in Purmerend een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Purmerend een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Purmerend staan nu 360 actieve verhuissignalen — 101 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.
Niet meegeteld: 364 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Purmerend
83.540inwoners
38.545huishoudens
38.465woningen
€ 374.181gem. WOZ-waarde
58% / 42%koop / huur
35,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
27 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Purmerend telt ongeveer 38.465 woningen (58% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €374.181. Wie een woning zoekt in Purmerend, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
360 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Purmerend is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Mahatma Gandhistraat.
In Purmerend zijn de afgelopen 90 dagen 360 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 101 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Purmerend zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Mahatma Gandhistraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Purmerend.
Hoeveel inwoners heeft Purmerend?
Purmerend telt ongeveer 83.540 inwoners in 38.545 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Purmerend?
Purmerend telt ongeveer 38.465 woningen, waarvan 58% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 360 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Purmerend?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Purmerend is €374.181 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Purmerend en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.