Home › Steden › Edam

📍 Edam

Wie gaat er verhuizen
in Edam?

Edam telt ongeveer 7.350 inwoners en 3.371 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €425.737. Nu tonen 43 adressen in Edam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Edam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
43
woningen in Edam
Afgelopen 30 dagen
11
↓ 8% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Oorgat
3 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
13 van 43 signalen

In Edam staan nu 43 actieve verhuissignalen — 11 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Niet meegeteld: 11 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Edam

7.350inwoners
3.300huishoudens
3.371woningen
€ 425.737gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
25,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Edam

Edam-Oude kom 2.730 inwoners · WOZ €473.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Edam-Zuid 1.320 inwoners · WOZ €410.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Edam-Molenbuurt 935 inwoners · WOZ €403.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 60 Edam-Singelwijk 1.750 inwoners · WOZ €340.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Edam-Industriegebied 275 inwoners · WOZ €496.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 74

Waar beweegt het in Edam?

Per woningtype

Rijwoning tussen
13
Vrijstaande woning
13
Rijwoning hoek
10
Twee-onder-één-kap
4
Appartement
3

Actiefste straten

Oorgat
3
Watermolen
3
Voorhaven
3
Groot Westerbuiten
3
Jan Huibrechtszstraat
2

Actieve signalen · Edam · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 43 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Edam vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Edam?

Edam telt ongeveer 3.371 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €425.737. Wie een woning zoekt in Edam, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 43 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Edam is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Oorgat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Edam

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Edam?
In Edam zijn de afgelopen 90 dagen 43 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 11 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Edam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Oorgat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Edam.
Hoeveel inwoners heeft Edam?
Edam telt ongeveer 7.350 inwoners in 3.300 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Edam?
Edam telt ongeveer 3.371 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 43 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Edam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Edam is €425.737 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Edam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.