Home › Steden › Loenen

📍 Loenen

Wie gaat er verhuizen
in Loenen?

Loenen telt ongeveer 3.330 inwoners en 1.423 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €497.032. Nu tonen 11 adressen in Loenen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Loenen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
11
woningen in Loenen
Afgelopen 30 dagen
1
↓ 83% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
De Laak
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
7 van 11 signalen

In Loenen staan nu 11 actieve verhuissignalen — 1 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 29 september 2026.

Signalen laden…

Wonen in Loenen

3.330inwoners
1.515huishoudens
1.423woningen
€ 497.032gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
24,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Loenen

Loenen 2.315 inwoners · WOZ €438.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Bosgebied Loenen 775 inwoners · WOZ €665.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Het Goreld 240 inwoners · WOZ €623.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 66

Waar beweegt het in Loenen?

Per woningtype

Vrijstaande woning
7
Twee-onder-één-kap
3
Rijwoning hoek
1

Actiefste straten

De Laak
2
Veldhuizen
1
Cornelis Hendrixstraat
1
De Kempe
1
Kostersweg
1

Actieve signalen · Loenen · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Loenen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Loenen?

Loenen telt ongeveer 1.423 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €497.032. Wie een woning zoekt in Loenen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 11 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Loenen is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de De Laak.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Loenen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Loenen?
In Loenen zijn de afgelopen 90 dagen 11 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 1 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Loenen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de De Laak eruit met de meeste recente verhuissignalen in Loenen.
Hoeveel inwoners heeft Loenen?
Loenen telt ongeveer 3.330 inwoners in 1.515 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Loenen?
Loenen telt ongeveer 1.423 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 11 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loenen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Loenen is €497.032 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Loenen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.