Home › Steden › Beekbergen

📍 Beekbergen

Wie gaat er verhuizen
in Beekbergen?

Beekbergen telt ongeveer 4.965 inwoners en 1.746 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €544.293. Nu tonen 25 adressen in Beekbergen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Beekbergen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
25
woningen in Beekbergen
Afgelopen 30 dagen
16
↑ 300% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Arnhemseweg
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
12 van 25 signalen

In Beekbergen staan nu 25 actieve verhuissignalen — 16 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Beekbergen

4.965inwoners
2.090huishoudens
1.746woningen
€ 544.293gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
53,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Beekbergen

Beekbergen 2.575 inwoners · WOZ €435.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Bosgebied Beekbergen-West 415 inwoners · WOZ €830.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 69 Bosgebied Beekbergen-Zuid 1.535 inwoners · WOZ €781.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Agrarischgebied Beekbergen 440 inwoners · WOZ €774.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 50

Waar beweegt het in Beekbergen?

Per woningtype

Vrijstaande woning
12
Rijwoning tussen
4
Twee-onder-één-kap
3
Rijwoning hoek
3
Logieswoning
2

Actiefste straten

Arnhemseweg
4
Koningspage
3
Ruitersmolenweg
2
Dorpstraat
2
Atalanta
2

Actieve signalen · Beekbergen · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Beekbergen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Beekbergen?

Beekbergen telt ongeveer 1.746 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €544.293. Wie een woning zoekt in Beekbergen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 25 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Beekbergen is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Arnhemseweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Beekbergen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Beekbergen?
In Beekbergen zijn de afgelopen 90 dagen 25 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 16 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Beekbergen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Arnhemseweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Beekbergen.
Hoeveel inwoners heeft Beekbergen?
Beekbergen telt ongeveer 4.965 inwoners in 2.090 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Beekbergen?
Beekbergen telt ongeveer 1.746 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 25 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Beekbergen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Beekbergen is €544.293 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Beekbergen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.