Leeuwarden telt ongeveer 96.895 inwoners en 51.229 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €232.575. Nu tonen 771 adressen in Leeuwarden een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Leeuwarden een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Leeuwarden staan nu 771 actieve verhuissignalen — 239 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.
Niet meegeteld: 779 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Leeuwarden
96.895inwoners
52.965huishoudens
51.229woningen
€ 232.575gem. WOZ-waarde
45% / 55%koop / huur
64,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
77 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Leeuwarden telt ongeveer 51.229 woningen (45% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €232.575. Wie een woning zoekt in Leeuwarden, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
771 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Leeuwarden is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de de Gealanden.
In Leeuwarden zijn de afgelopen 90 dagen 771 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 239 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Leeuwarden zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de de Gealanden eruit met de meeste recente verhuissignalen in Leeuwarden.
Hoeveel inwoners heeft Leeuwarden?
Leeuwarden telt ongeveer 96.895 inwoners in 52.965 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Leeuwarden?
Leeuwarden telt ongeveer 51.229 woningen, waarvan 45% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 771 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Leeuwarden?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Leeuwarden is €232.575 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Leeuwarden en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.