Home › Steden › Nes

📍 Nes

Wie gaat er verhuizen
in Nes?

Nes telt ongeveer 2.635 inwoners en 1.224 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €379.782. Nu tonen 13 adressen in Nes een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Nes een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
13
woningen in Nes
Afgelopen 30 dagen
7
↑ 133% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
De Reak
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
7 van 13 signalen

In Nes staan nu 13 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Nes

2.635inwoners
1.220huishoudens
1.224woningen
€ 379.782gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
19,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Nes

Nes 980 inwoners · WOZ €504.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 41

Waar beweegt het in Nes?

Per woningtype

Vrijstaande woning
7
Twee-onder-één-kap
4
Rijwoning hoek
1
Logieswoning
1

Actiefste straten

De Reak
2
Miedenweg
1
It Harspit
1
De Kamp
1
Ids de Beerstrjitte
1

Actieve signalen · Nes · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Nes vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Nes?

Nes telt ongeveer 1.224 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €379.782. Wie een woning zoekt in Nes, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 13 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Nes is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de De Reak.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Nes

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Nes?
In Nes zijn de afgelopen 90 dagen 13 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Nes zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de De Reak eruit met de meeste recente verhuissignalen in Nes.
Hoeveel inwoners heeft Nes?
Nes telt ongeveer 2.635 inwoners in 1.220 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Nes?
Nes telt ongeveer 1.224 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 13 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nes?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Nes is €379.782 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Nes en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.