Home › Steden › IJsselstein

📍 IJsselstein

Wie gaat er verhuizen
in IJsselstein?

IJsselstein telt ongeveer 33.415 inwoners en 14.544 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €424.014. Nu tonen 133 adressen in IJsselstein een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in IJsselstein een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
133
woningen in IJsselstein
Afgelopen 30 dagen
54
↑ 13% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Achtersloot
4 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
56 van 133 signalen

In IJsselstein staan nu 133 actieve verhuissignalen — 54 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.

Niet meegeteld: 59 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in IJsselstein

33.415inwoners
14.465huishoudens
14.544woningen
€ 424.014gem. WOZ-waarde
64% / 36%koop / huur
31,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 31 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in IJsselstein

IJsselstein-Binnenstad 1.040 inwoners · WOZ €373.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 87 IJsselveld-Oost 2.800 inwoners · WOZ €311.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Achterveld-Noord 2.795 inwoners · WOZ €497.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 32 Achterveld-West 2.655 inwoners · WOZ €460.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 32 IJsselveld-West 2.820 inwoners · WOZ €398.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Europakwartier 1.450 inwoners · WOZ €335.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 De Tuinen 1.360 inwoners · WOZ €407.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Oranjekwartier 930 inwoners · WOZ €351.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 68 Kasteelkwartier 1.450 inwoners · WOZ €388.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Het Hart 1.960 inwoners · WOZ €382.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 De Hoven en De Boomgaard 2.150 inwoners · WOZ €488.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 27 Nieuwpoort 1.030 inwoners · WOZ €352.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 57

Waar beweegt het in IJsselstein?

Per woningtype

Rijwoning tussen
56
Appartement
31
Rijwoning hoek
26
Vrijstaande woning
12
Twee-onder-één-kap
8

Actiefste straten

Achtersloot
4
Schonauwen
3
Tuinensingel
3
Mr. Abbink Spainkstraat
3
Kornalijnpad
3

Actieve signalen · IJsselstein · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 131 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in IJsselstein vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar IJsselstein?

IJsselstein telt ongeveer 14.544 woningen (64% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €424.014. Wie een woning zoekt in IJsselstein, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 133 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in IJsselstein is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Achtersloot.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in IJsselstein

Hoeveel verhuissignalen zijn er in IJsselstein?
In IJsselstein zijn de afgelopen 90 dagen 133 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 54 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in IJsselstein zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Achtersloot eruit met de meeste recente verhuissignalen in IJsselstein.
Hoeveel inwoners heeft IJsselstein?
IJsselstein telt ongeveer 33.415 inwoners in 14.465 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt IJsselstein?
IJsselstein telt ongeveer 14.544 woningen, waarvan 64% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 133 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in IJsselstein?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in IJsselstein is €424.014 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in IJsselstein en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.