Home › Steden › Hoef en Haag

📍 Hoef en Haag

Wie gaat er verhuizen
in Hoef en Haag?

Hoef en Haag telt ongeveer 3.795 inwoners en 1.293 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €541.451. Nu tonen 4 adressen in Hoef en Haag een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Hoef en Haag een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
4
woningen in Hoef en Haag
Afgelopen 30 dagen
3
↑ 200% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Otto van Asperenstraat
2 signalen
Meest gezien
Appartement
2 van 4 signalen

In Hoef en Haag staan nu 4 actieve verhuissignalen — 3 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 8 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Hoef en Haag

3.795inwoners
1.315huishoudens
1.293woningen
€ 541.451gem. WOZ-waarde
78% / 22%koop / huur
14,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Hoef en Haag

Het Dorpshart 1.950 inwoners · WOZ €483.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 26 Het Lint 1.230 inwoners · WOZ €595.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 12

Waar beweegt het in Hoef en Haag?

Per woningtype

Appartement
2
Rijwoning tussen
1
Vrijstaande woning
1

Actiefste straten

Otto van Asperenstraat
2
Plataanpad
1
2de Graaf van Hollanddijk
1

Actieve signalen · Hoef en Haag · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Hoef en Haag vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Hoef en Haag?

Hoef en Haag telt ongeveer 1.293 woningen (78% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €541.451. Wie een woning zoekt in Hoef en Haag, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 4 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Hoef en Haag is een appartement. De straat met de meeste recente signalen is de Otto van Asperenstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Hoef en Haag

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Hoef en Haag?
In Hoef en Haag zijn de afgelopen 90 dagen 4 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 3 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Hoef en Haag zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Otto van Asperenstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Hoef en Haag.
Hoeveel inwoners heeft Hoef en Haag?
Hoef en Haag telt ongeveer 3.795 inwoners in 1.315 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Hoef en Haag?
Hoef en Haag telt ongeveer 1.293 woningen, waarvan 78% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 4 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoef en Haag?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Hoef en Haag is €541.451 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Hoef en Haag en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.