Groesbeek telt ongeveer 17.165 inwoners en 7.644 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €355.380. Nu tonen 76 adressen in Groesbeek een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Groesbeek een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Groesbeek staan nu 76 actieve verhuissignalen — 25 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.
Niet meegeteld: 43 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Groesbeek
17.165inwoners
7.810huishoudens
7.644woningen
€ 355.380gem. WOZ-waarde
59% / 41%koop / huur
35,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
16 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Groesbeek telt ongeveer 7.644 woningen (59% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €355.380. Wie een woning zoekt in Groesbeek, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
76 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Groesbeek is een hoekwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Generaal Gavinstraat.
In Groesbeek zijn de afgelopen 90 dagen 76 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 25 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Groesbeek zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Generaal Gavinstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Groesbeek.
Hoeveel inwoners heeft Groesbeek?
Groesbeek telt ongeveer 17.165 inwoners in 7.810 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Groesbeek?
Groesbeek telt ongeveer 7.644 woningen, waarvan 59% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 76 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Groesbeek?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Groesbeek is €355.380 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Groesbeek en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.