Home › Steden › Groesbeek

📍 Groesbeek

Wie gaat er verhuizen
in Groesbeek?

Groesbeek telt ongeveer 17.165 inwoners en 7.644 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €355.380. Nu tonen 76 adressen in Groesbeek een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Groesbeek een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
76
woningen in Groesbeek
Afgelopen 30 dagen
25
↑ 14% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Generaal Gavinstraat
7 signalen
Meest gezien
Rijwoning hoek
23 van 76 signalen

In Groesbeek staan nu 76 actieve verhuissignalen — 25 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.

Niet meegeteld: 43 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Groesbeek

17.165inwoners
7.810huishoudens
7.644woningen
€ 355.380gem. WOZ-waarde
59% / 41%koop / huur
35,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 16 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Groesbeek

Breedeweg 2.065 inwoners · WOZ €324.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Groesbeek Stekkenberg 2.585 inwoners · WOZ €336.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Groesbeek Centrum-Noord 2.300 inwoners · WOZ €360.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Groesbeek Nijerf 2.120 inwoners · WOZ €379.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Groesbeek Centrum-Zuid 1.520 inwoners · WOZ €332.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Groesbeek De Drul-Oost 1.880 inwoners · WOZ €300.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Buitengebied Groesbeek-Noord 1.000 inwoners · WOZ €469.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 Buitengebied Breedeweg 485 inwoners · WOZ €543.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Groesbeek De Drul-West 1.090 inwoners · WOZ €359.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 De Horst 900 inwoners · WOZ €374.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 24 Buitengebied De Horst 475 inwoners · WOZ €513.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 27

Waar beweegt het in Groesbeek?

Per woningtype

Rijwoning hoek
23
Twee-onder-één-kap
20
Vrijstaande woning
19
Rijwoning tussen
10
Appartement
4

Actiefste straten

Generaal Gavinstraat
7
Faunastraat
3
Lijsterbesstraat
3
Stekkenberg
3
Zevenheuvelenweg
3

Actieve signalen · Groesbeek · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 76 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Groesbeek vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Groesbeek?

Groesbeek telt ongeveer 7.644 woningen (59% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €355.380. Wie een woning zoekt in Groesbeek, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 76 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Groesbeek is een hoekwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Generaal Gavinstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Groesbeek

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Groesbeek?
In Groesbeek zijn de afgelopen 90 dagen 76 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 25 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Groesbeek zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Generaal Gavinstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Groesbeek.
Hoeveel inwoners heeft Groesbeek?
Groesbeek telt ongeveer 17.165 inwoners in 7.810 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Groesbeek?
Groesbeek telt ongeveer 7.644 woningen, waarvan 59% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 76 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Groesbeek?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Groesbeek is €355.380 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Groesbeek en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.