Berg en Dal telt ongeveer 2.505 inwoners en 1.308 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €435.593. Nu tonen 23 adressen in Berg en Dal een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Berg en Dal een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Berg en Dal staan nu 23 actieve verhuissignalen — 13 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.
Niet meegeteld: 41 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Berg en Dal
2.505inwoners
1.290huishoudens
1.308woningen
€ 435.593gem. WOZ-waarde
59% / 41%koop / huur
48,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Berg en Dal telt ongeveer 1.308 woningen (59% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €435.593. Wie een woning zoekt in Berg en Dal, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
23 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Berg en Dal is een appartement.
De straat met de meeste recente signalen is de Oude Kleefsebaan.
In Berg en Dal zijn de afgelopen 90 dagen 23 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 13 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Berg en Dal zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Oude Kleefsebaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Berg en Dal.
Hoeveel inwoners heeft Berg en Dal?
Berg en Dal telt ongeveer 2.505 inwoners in 1.290 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Berg en Dal?
Berg en Dal telt ongeveer 1.308 woningen, waarvan 59% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 23 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Dal?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Berg en Dal is €435.593 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Berg en Dal en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.