Home › Steden › Berg en Dal

📍 Berg en Dal

Wie gaat er verhuizen
in Berg en Dal?

Berg en Dal telt ongeveer 2.505 inwoners en 1.308 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €435.593. Nu tonen 23 adressen in Berg en Dal een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Berg en Dal een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
23
woningen in Berg en Dal
Afgelopen 30 dagen
13
↑ 63% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Oude Kleefsebaan
9 signalen
Meest gezien
Appartement
7 van 23 signalen

In Berg en Dal staan nu 23 actieve verhuissignalen — 13 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.

Niet meegeteld: 41 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Berg en Dal

2.505inwoners
1.290huishoudens
1.308woningen
€ 435.593gem. WOZ-waarde
59% / 41%koop / huur
48,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Berg en Dal

Millingen aan de Rijn-West 2.900 inwoners · WOZ €302.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Breedeweg 2.065 inwoners · WOZ €324.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Millingen aan de Rijn-Oost 2.800 inwoners · WOZ €276.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Groesbeek Stekkenberg 2.585 inwoners · WOZ €336.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Groesbeek Centrum-Noord 2.300 inwoners · WOZ €360.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Groesbeek Nijerf 2.120 inwoners · WOZ €379.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Beek-Midden 1.685 inwoners ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 63 Laag Berg en Dal 1.490 inwoners · WOZ €391.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 63 Ooij 2.170 inwoners · WOZ €333.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Groesbeek Centrum-Zuid 1.520 inwoners · WOZ €332.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Beek-Oost 1.235 inwoners · WOZ €409.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Ubbergen 480 inwoners ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 88

Waar beweegt het in Berg en Dal?

Per woningtype

Appartement
7
Rijwoning hoek
5
Vrijstaande woning
5
Rijwoning tussen
4
Twee-onder-één-kap
2

Actiefste straten

Oude Kleefsebaan
9
Zevenheuvelenweg
4
Waldeck Pyrmontlaan
4
Patrijsweg
2
Stollenbergweg
1

Actieve signalen · Berg en Dal · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Berg en Dal vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Berg en Dal?

Berg en Dal telt ongeveer 1.308 woningen (59% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €435.593. Wie een woning zoekt in Berg en Dal, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 23 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Berg en Dal is een appartement. De straat met de meeste recente signalen is de Oude Kleefsebaan.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Berg en Dal

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Berg en Dal?
In Berg en Dal zijn de afgelopen 90 dagen 23 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 13 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Berg en Dal zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Oude Kleefsebaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Berg en Dal.
Hoeveel inwoners heeft Berg en Dal?
Berg en Dal telt ongeveer 2.505 inwoners in 1.290 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Berg en Dal?
Berg en Dal telt ongeveer 1.308 woningen, waarvan 59% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 23 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Dal?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Berg en Dal is €435.593 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Berg en Dal en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.