Home › Steden › Geulle

📍 Geulle

Wie gaat er verhuizen
in Geulle?

Geulle telt ongeveer 2.345 inwoners en 1.124 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €339.129. Nu tonen 9 adressen in Geulle een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Geulle een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
9
woningen in Geulle
Afgelopen 30 dagen
3
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hulserstraat
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
6 van 9 signalen

In Geulle staan nu 9 actieve verhuissignalen — 3 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 7 oktober 2026.

Niet meegeteld: 23 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Geulle

2.345inwoners
1.095huishoudens
1.124woningen
€ 339.129gem. WOZ-waarde
80% / 20%koop / huur
12,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Geulle

Hulsen-Oostbroek 835 inwoners · WOZ €310.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Hussenberg met Snijdersberg 990 inwoners · WOZ €337.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Geulle 190 inwoners · WOZ €384.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 44

Waar beweegt het in Geulle?

Per woningtype

Vrijstaande woning
6
Twee-onder-één-kap
3

Actiefste straten

Hulserstraat
2
Essendijk
2
Scheerstraat
1
Mevrouw van der Meijstraat
1
Oostbroek
1

Actieve signalen · Geulle · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Geulle vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Geulle?

Geulle telt ongeveer 1.124 woningen (80% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €339.129. Wie een woning zoekt in Geulle, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 9 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Geulle is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Hulserstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Geulle

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Geulle?
In Geulle zijn de afgelopen 90 dagen 9 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 3 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Geulle zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hulserstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Geulle.
Hoeveel inwoners heeft Geulle?
Geulle telt ongeveer 2.345 inwoners in 1.095 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Geulle?
Geulle telt ongeveer 1.124 woningen, waarvan 80% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 9 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Geulle?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Geulle is €339.129 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Geulle en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.