Enkhuizen telt ongeveer 18.900 inwoners en 8.955 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €320.911. Nu tonen 96 adressen in Enkhuizen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Enkhuizen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Enkhuizen staan nu 96 actieve verhuissignalen — 36 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.
Niet meegeteld: 30 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Enkhuizen
18.900inwoners
8.895huishoudens
8.955woningen
€ 320.911gem. WOZ-waarde
61% / 39%koop / huur
41,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
17 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Enkhuizen telt ongeveer 8.955 woningen (61% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €320.911. Wie een woning zoekt in Enkhuizen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
96 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Enkhuizen is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Westerstraat.
In Enkhuizen zijn de afgelopen 90 dagen 96 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 36 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Enkhuizen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Westerstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Enkhuizen.
Hoeveel inwoners heeft Enkhuizen?
Enkhuizen telt ongeveer 18.900 inwoners in 8.895 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Enkhuizen?
Enkhuizen telt ongeveer 8.955 woningen, waarvan 61% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 96 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enkhuizen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Enkhuizen is €320.911 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Enkhuizen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.