Home › Steden › Venhuizen

📍 Venhuizen

Wie gaat er verhuizen
in Venhuizen?

Venhuizen telt ongeveer 4.300 inwoners en 1.835 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €385.031. Nu tonen 20 adressen in Venhuizen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Venhuizen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
20
woningen in Venhuizen
Afgelopen 30 dagen
8
↑ 33% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Kosterij
3 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
7 van 20 signalen

In Venhuizen staan nu 20 actieve verhuissignalen — 8 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Venhuizen

4.300inwoners
1.810huishoudens
1.835woningen
€ 385.031gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
16,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Venhuizen

Centrum Venhuizen 2.900 inwoners · WOZ €354.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 De Buurt 1.195 inwoners · WOZ €448.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 25 Drieban (gedeeltelijk), Venhuiz 115 inwoners · WOZ €476.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 64

Waar beweegt het in Venhuizen?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
7
Vrijstaande woning
6
Rijwoning tussen
3
Rijwoning hoek
3
Appartement
1

Actiefste straten

Kosterij
3
Merel
3
De Pauw
2
De Zwarte Arend
2
Leeuwerik
2

Actieve signalen · Venhuizen · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Venhuizen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Venhuizen?

Venhuizen telt ongeveer 1.835 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €385.031. Wie een woning zoekt in Venhuizen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 20 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Venhuizen is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Kosterij.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Venhuizen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Venhuizen?
In Venhuizen zijn de afgelopen 90 dagen 20 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 8 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Venhuizen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Kosterij eruit met de meeste recente verhuissignalen in Venhuizen.
Hoeveel inwoners heeft Venhuizen?
Venhuizen telt ongeveer 4.300 inwoners in 1.810 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Venhuizen?
Venhuizen telt ongeveer 1.835 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 20 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venhuizen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Venhuizen is €385.031 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Venhuizen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.