Home › Steden › Egmond aan Zee

📍 Egmond aan Zee

Wie gaat er verhuizen
in Egmond aan Zee?

Egmond aan Zee telt ongeveer 4.595 inwoners en 2.909 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €408.521. Nu tonen 28 adressen in Egmond aan Zee een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Egmond aan Zee een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
28
woningen in Egmond aan Zee
Afgelopen 30 dagen
5
↓ 64% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Kennedyboulevard
3 signalen
Meest gezien
Appartement
9 van 28 signalen

In Egmond aan Zee staan nu 28 actieve verhuissignalen — 5 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Egmond aan Zee

4.595inwoners
2.300huishoudens
2.909woningen
€ 408.521gem. WOZ-waarde
60% / 39%koop / huur
47,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Egmond aan Zee

Egmond aan Zee 2.500 inwoners · WOZ €422.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Zuid I en II 1.370 inwoners · WOZ €410.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Sportlaan 545 inwoners · WOZ €485.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Prins Hendrik Stichting 180 inwoners · WOZ €129.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 63

Waar beweegt het in Egmond aan Zee?

Per woningtype

Appartement
9
Rijwoning tussen
9
Rijwoning hoek
7
Vrijstaande woning
3

Actiefste straten

Kennedyboulevard
3
Jan Dirk z'n Dal
3
Boulevard Ir de Vassy
2
Winkelmanplantsoen
2
Zeeweg
2

Actieve signalen · Egmond aan Zee · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 28 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Egmond aan Zee vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Egmond aan Zee?

Egmond aan Zee telt ongeveer 2.909 woningen (60% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €408.521. Wie een woning zoekt in Egmond aan Zee, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 28 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Egmond aan Zee is een appartement. De straat met de meeste recente signalen is de Kennedyboulevard.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Egmond aan Zee

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Egmond aan Zee?
In Egmond aan Zee zijn de afgelopen 90 dagen 28 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 5 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Egmond aan Zee zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Kennedyboulevard eruit met de meeste recente verhuissignalen in Egmond aan Zee.
Hoeveel inwoners heeft Egmond aan Zee?
Egmond aan Zee telt ongeveer 4.595 inwoners in 2.300 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Egmond aan Zee?
Egmond aan Zee telt ongeveer 2.909 woningen, waarvan 60% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 28 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Egmond aan Zee?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Egmond aan Zee is €408.521 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Egmond aan Zee en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.