Limmen telt ongeveer 7.785 inwoners en 3.358 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €527.743. Nu tonen 43 adressen in Limmen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Limmen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Limmen staan nu 43 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.
Niet meegeteld: 19 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Limmen
7.785inwoners
3.305huishoudens
3.358woningen
€ 527.743gem. WOZ-waarde
80% / 20%koop / huur
17,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Limmen telt ongeveer 3.358 woningen (80% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €527.743. Wie een woning zoekt in Limmen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
43 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Limmen is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Hogeweg.
In Limmen zijn de afgelopen 90 dagen 43 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Limmen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hogeweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Limmen.
Hoeveel inwoners heeft Limmen?
Limmen telt ongeveer 7.785 inwoners in 3.305 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Limmen?
Limmen telt ongeveer 3.358 woningen, waarvan 80% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 43 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Limmen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Limmen is €527.743 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Limmen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.