Ederveen telt ongeveer 3.785 inwoners en 1.230 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €554.423. Nu tonen 18 adressen in Ederveen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Ederveen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Ederveen staan nu 18 actieve verhuissignalen — 9 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 19 oktober 2026.
Niet meegeteld: 40 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Ederveen
3.785inwoners
1.275huishoudens
1.230woningen
€ 554.423gem. WOZ-waarde
78% / 22%koop / huur
14,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Ederveen telt ongeveer 1.230 woningen (78% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €554.423. Wie een woning zoekt in Ederveen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
18 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Ederveen is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Nieuweweg.
In Ederveen zijn de afgelopen 90 dagen 18 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 9 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Ederveen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Nieuweweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Ederveen.
Hoeveel inwoners heeft Ederveen?
Ederveen telt ongeveer 3.785 inwoners in 1.275 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Ederveen?
Ederveen telt ongeveer 1.230 woningen, waarvan 78% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 18 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ederveen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Ederveen is €554.423 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Ederveen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.