Home › Steden › Bennekom

📍 Bennekom

Wie gaat er verhuizen
in Bennekom?

Bennekom telt ongeveer 15.210 inwoners en 6.805 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €486.357. Nu tonen 70 adressen in Bennekom een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Bennekom een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
70
woningen in Bennekom
Afgelopen 30 dagen
23
↑ 28% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Laarweg
4 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
21 van 70 signalen

In Bennekom staan nu 70 actieve verhuissignalen — 23 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.

Niet meegeteld: 198 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Bennekom

15.210inwoners
6.770huishoudens
6.805woningen
€ 486.357gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
20,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Bennekom

Boekelo 3.280 inwoners · WOZ €423.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Halderbrink 4.280 inwoners · WOZ €436.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 De Laar 3.910 inwoners · WOZ €474.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Bennekom-Zuidoost 2.585 inwoners · WOZ €593.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Dikkenberg 290 inwoners · WOZ €695.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 46

Waar beweegt het in Bennekom?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
21
Rijwoning tussen
20
Vrijstaande woning
13
Rijwoning hoek
12
Appartement
4

Actiefste straten

Laarweg
4
Bereklauw
3
Ericapark
3
Van Hoffenlaan
3
Van Broeckhuysenstraat
2

Actieve signalen · Bennekom · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 70 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Bennekom vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Bennekom?

Bennekom telt ongeveer 6.805 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €486.357. Wie een woning zoekt in Bennekom, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 70 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Bennekom is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Laarweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Bennekom

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Bennekom?
In Bennekom zijn de afgelopen 90 dagen 70 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 23 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Bennekom zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Laarweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Bennekom.
Hoeveel inwoners heeft Bennekom?
Bennekom telt ongeveer 15.210 inwoners in 6.770 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Bennekom?
Bennekom telt ongeveer 6.805 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 70 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bennekom?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Bennekom is €486.357 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Bennekom en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.