Home › Steden › Buren

📍 Buren

Wie gaat er verhuizen
in Buren?

Buren telt ongeveer 3.360 inwoners en 1.495 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €405.112. Nu tonen 25 adressen in Buren een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Buren een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
25
woningen in Buren
Afgelopen 30 dagen
13
↑ 86% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Maria van Oranjestraat
3 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
7 van 25 signalen

In Buren staan nu 25 actieve verhuissignalen — 13 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Buren

3.360inwoners
1.465huishoudens
1.495woningen
€ 405.112gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
17,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Buren

Maurik 3.380 inwoners · WOZ €377.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Lienden 3.555 inwoners · WOZ €379.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Beusichem 2.720 inwoners · WOZ €447.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Buren Tielseweg 805 inwoners · WOZ €352.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 74 Kerk Avezaath 1.175 inwoners · WOZ €410.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Ingen 1.065 inwoners · WOZ €407.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Zoelen 1.030 inwoners · WOZ €476.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Verspreide huizen Buren 535 inwoners · WOZ €524.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 69 Eck en Wiel 925 inwoners · WOZ €391.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Verspreide huizen Beusichem en Zoelmond 740 inwoners · WOZ €589.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Erichem 405 inwoners · WOZ €504.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 67 Verspreide huizen Maurik 1.620 inwoners · WOZ €478.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 30

Waar beweegt het in Buren?

Per woningtype

Rijwoning tussen
7
Twee-onder-één-kap
6
Logieswoning
4
Vrijstaande woning
3
Rijwoning hoek
3

Actiefste straten

Maria van Oranjestraat
3
Philips Willem van Oranjestraat
3
Ridder Alartlaan
3
Pastoor Scholtenweg
2
Elstar
2

Actieve signalen · Buren · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Buren vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Buren?

Buren telt ongeveer 1.495 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €405.112. Wie een woning zoekt in Buren, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 25 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Buren is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Maria van Oranjestraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Buren

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Buren?
In Buren zijn de afgelopen 90 dagen 25 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 13 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Buren zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Maria van Oranjestraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Buren.
Hoeveel inwoners heeft Buren?
Buren telt ongeveer 3.360 inwoners in 1.465 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Buren?
Buren telt ongeveer 1.495 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 25 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Buren?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Buren is €405.112 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Buren en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.