Dronten telt ongeveer 30.725 inwoners en 12.843 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €361.931. Nu tonen 151 adressen in Dronten een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Dronten een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Dronten staan nu 151 actieve verhuissignalen — 49 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 168 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Dronten
30.725inwoners
13.340huishoudens
12.843woningen
€ 361.931gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
26,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
23 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Dronten telt ongeveer 12.843 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €361.931. Wie een woning zoekt in Dronten, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
151 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Dronten is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Thomsonstraat.
In Dronten zijn de afgelopen 90 dagen 151 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 49 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Dronten zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Thomsonstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Dronten.
Hoeveel inwoners heeft Dronten?
Dronten telt ongeveer 30.725 inwoners in 13.340 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Dronten?
Dronten telt ongeveer 12.843 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 151 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Dronten?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Dronten is €361.931 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Dronten en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.