Home › Steden › Bergen op Zoom

📍 Bergen op Zoom

Wie gaat er verhuizen
in Bergen op Zoom?

Bergen op Zoom telt ongeveer 55.235 inwoners en 25.902 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €297.849. Nu tonen 220 adressen in Bergen op Zoom een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Bergen op Zoom een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
220
woningen in Bergen op Zoom
Afgelopen 30 dagen
80
↓ 5% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Antwerpsestraatweg
6 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
85 van 220 signalen

In Bergen op Zoom staan nu 220 actieve verhuissignalen — 80 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 19 oktober 2026.

Niet meegeteld: 163 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Bergen op Zoom

55.235inwoners
25.690huishoudens
25.902woningen
€ 297.849gem. WOZ-waarde
55% / 44%koop / huur
59,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 25 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Bergen op Zoom

Centrum 4.040 inwoners · WOZ €266.000 ● 37 signalen · 90 dgn · dynamiek 67 Bergse Plaat 7.230 inwoners · WOZ €380.000 ● 36 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Warande-Oost 3.295 inwoners · WOZ €258.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 60 De Beek 2.170 inwoners · WOZ €305.000 ● 15 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 De Schans en Oude Molen 3.085 inwoners · WOZ €451.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Het Fort 2.010 inwoners · WOZ €232.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Nieuw Borgvliet 2.545 inwoners · WOZ €295.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Lepelstraat 1.400 inwoners · WOZ €333.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Meilust Zuid 2.215 inwoners · WOZ €311.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Gageldonk-West 5.150 inwoners · WOZ €240.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Noordgeest 3.630 inwoners · WOZ €305.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Zeekant 2.780 inwoners · WOZ €275.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 49

Waar beweegt het in Bergen op Zoom?

Per woningtype

Rijwoning tussen
85
Rijwoning hoek
49
Appartement
33
Vrijstaande woning
27
Twee-onder-één-kap
26

Actiefste straten

Antwerpsestraatweg
6
Noordsingel
5
Zuid-Oostsingel
4
Borgvlietsedreef
3
Engelsestraat
3

Actieve signalen · Bergen op Zoom · afgelopen 90 dagen · 26–50 van 218 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Bergen op Zoom vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Bergen op Zoom?

Bergen op Zoom telt ongeveer 25.902 woningen (55% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €297.849. Wie een woning zoekt in Bergen op Zoom, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 220 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Bergen op Zoom is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Antwerpsestraatweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Bergen op Zoom

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Bergen op Zoom?
In Bergen op Zoom zijn de afgelopen 90 dagen 220 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 80 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Bergen op Zoom zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Antwerpsestraatweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Bergen op Zoom.
Hoeveel inwoners heeft Bergen op Zoom?
Bergen op Zoom telt ongeveer 55.235 inwoners in 25.690 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Bergen op Zoom?
Bergen op Zoom telt ongeveer 25.902 woningen, waarvan 55% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 220 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergen op Zoom?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Bergen op Zoom is €297.849 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Bergen op Zoom en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.