Bergen op Zoom telt ongeveer 55.235 inwoners en 25.902 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €297.849. Nu tonen 220 adressen in Bergen op Zoom een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Bergen op Zoom een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Bergen op Zoom staan nu 220 actieve verhuissignalen — 80 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 19 oktober 2026.
Niet meegeteld: 163 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Bergen op Zoom
55.235inwoners
25.690huishoudens
25.902woningen
€ 297.849gem. WOZ-waarde
55% / 44%koop / huur
59,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
25 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Bergen op Zoom telt ongeveer 25.902 woningen (55% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €297.849. Wie een woning zoekt in Bergen op Zoom, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
220 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Bergen op Zoom is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Antwerpsestraatweg.
Veelgestelde vragen over verhuizen in Bergen op Zoom
Hoeveel verhuissignalen zijn er in Bergen op Zoom?
In Bergen op Zoom zijn de afgelopen 90 dagen 220 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 80 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Bergen op Zoom zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Antwerpsestraatweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Bergen op Zoom.
Hoeveel inwoners heeft Bergen op Zoom?
Bergen op Zoom telt ongeveer 55.235 inwoners in 25.690 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Bergen op Zoom?
Bergen op Zoom telt ongeveer 25.902 woningen, waarvan 55% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 220 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bergen op Zoom?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Bergen op Zoom is €297.849 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Bergen op Zoom en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.