Home › Steden › Halsteren

📍 Halsteren

Wie gaat er verhuizen
in Halsteren?

Halsteren telt ongeveer 12.535 inwoners en 5.335 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €366.225. Nu tonen 58 adressen in Halsteren een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Halsteren een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
58
woningen in Halsteren
Afgelopen 30 dagen
17
↓ 6% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Beethovenstraat
5 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
19 van 58 signalen

In Halsteren staan nu 58 actieve verhuissignalen — 17 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Halsteren

12.535inwoners
5.265huishoudens
5.335woningen
€ 366.225gem. WOZ-waarde
74% / 26%koop / huur
33,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Halsteren

De Beek 2.170 inwoners · WOZ €305.000 ● 15 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 De Schans en Oude Molen 3.085 inwoners · WOZ €451.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Rode Schouw 2.650 inwoners · WOZ €344.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Halsteren-Centrum 2.635 inwoners · WOZ €287.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Jankenberg 980 inwoners · WOZ €498.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Verspreide huizen Vrederust 485 inwoners · WOZ €403.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 81 Nieuwe Molen 455 inwoners · WOZ €514.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 34

Waar beweegt het in Halsteren?

Per woningtype

Vrijstaande woning
19
Rijwoning tussen
17
Twee-onder-één-kap
10
Appartement
7
Rijwoning hoek
5

Actiefste straten

Beethovenstraat
5
Kapitein Lentingsingel
3
Dr Ensinkstraat
3
Kastanjelaan
3
Kapitein De Haasstraat
2

Actieve signalen · Halsteren · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 58 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Halsteren vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Halsteren?

Halsteren telt ongeveer 5.335 woningen (74% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €366.225. Wie een woning zoekt in Halsteren, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 58 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Halsteren is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Beethovenstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Halsteren

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Halsteren?
In Halsteren zijn de afgelopen 90 dagen 58 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 17 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Halsteren zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Beethovenstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Halsteren.
Hoeveel inwoners heeft Halsteren?
Halsteren telt ongeveer 12.535 inwoners in 5.265 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Halsteren?
Halsteren telt ongeveer 5.335 woningen, waarvan 74% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 58 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Halsteren?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Halsteren is €366.225 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Halsteren en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.