HomeStedenAlmere › Goedewerf en Wittewerf

Goedewerf en Wittewerf · Almere

Buurtcijfers van het CBS en actuele vroege verhuissignalen in Goedewerf en Wittewerf — 3 signalen in de afgelopen 90 dagen, elke nacht bijgewerkt.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail bij een nieuw verhuissignaal in Goedewerf en Wittewerf — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

560
inwoners
270
huishoudens
268
woningen
€ 271.000
gem. WOZ-waarde
3
signalen · 90 dgn
60/100
verhuisdynamiek
Centrum Almere Buiten Noord · 197 signalen Literatuurwijk Midden-west · 138 signalen Muziekwijk N.-West · 48 signalen Oosterwold Zuid · 33 signalen Hoekwierde, Kimwierde en Zandwierde · 33 signalen Centrum Haven Zuid · 20 signalen Oosterwold Noord · 18 signalen Muziekwijk Z.-Oost · 17 signalen

👥 Bewoners

47%
53%
man vrouw
0–15 jaar
19%
15–25 jaar
11%
25–45 jaar
35%
45–65 jaar
20%
65+ jaar
16%

Burgerlijke staat:

ongehuwd
58%
gehuwd
24%
gescheiden
13%
verweduwd
5%

Burgerlijke staat is de juridische status: samenwonend zonder huwelijk of partnerschap telt als ongehuwd.

🏠 Huishoudens

eenpersoons
45%
zonder kinderen
18%
met kinderen
37%

Gemiddelde huishoudensgrootte: 2,1 personen

🔑 Wonen

35%
65%
koop huur
eengezins
56%
meergezins
44%
onbewoond
3%

⚡ Energie & duurzaamheid

zonnestroom
30%
aardgasvrij
0%
stadsverwarming
·

Gem. aardgas: 880 m³ · elektriciteit: 2.200 kWh

📍 Voorzieningen gemiddelde afstand

🛒1,1 kmSupermarkt
🩺1,4 kmHuisarts
🏫1,0 kmBasisschool
🎓1,8 kmMiddelbare school
👶200 mKinderopvang
🚆6,0 kmTreinstation
🛣️3,3 kmOprit snelweg
🍽️800 mRestaurant
📚1,7 kmBibliotheek
🏥6,5 kmZiekenhuis

💶 Inkomen & werk jaargang 2022

laag inkomen (hh)
55%
hoog inkomen (hh)
4%
arbeidsparticipatie
55%

Uitkeringen: AOW 80 · AO 40 · WW 10 · bijstand 30

🚗 Mobiliteit & bedrijvigheid

Auto's per huishouden: 0,7 · totaal 190 personenauto's

Bedrijfsvestigingen: 45, waarvan horeca & handel 5 en zakelijke diensten 10

Stedelijkheid: 5.902 inwoners/km² · oppervlakte 12 ha

🛡️ Veiligheid Bron: Politie · 2025

Geregistreerde misdrijven per 1.000 inwoners:

Goedewerf en Wittewerf
19,6
gem. Almere
37,8

Trend: 2023: 21 → 2024: 31 → 2025: 11 misdrijven totaal

Meest geregistreerd (2025): Mishandeling 3 · Autodiefstal 1 · Vernieling 1

Dit zijn bij de politie geregistreerde misdrijven; werkelijke aantallen kunnen afwijken doordat niet alles wordt gemeld of aangegeven.

Deze cijfers zijn een foto — de buurt zelf beweegt

De afgelopen 90 dagen toonden 3 adressen in Goedewerf en Wittewerf een vroeg verhuissignaal, gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda. Deze buurt scoort 60/100 op onze verhuisdynamiek-index — een combinatie van actuele signalen en buurtkenmerken van het CBS. Wil je het live volgen?

Actieve signalen in Goedewerf en Wittewerf · afgelopen 90 dagen

A+ Goedewerf 59 1357 AP · 8 dagen geleden Check adres →
A Goedewerf 82 1357 BD · 46 dagen geleden Check adres →
B Wittewerf 90 1357 AJ · 78 dagen geleden Check adres →

Wees de woningmarkt in Goedewerf en Wittewerf vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in deze buurt verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken eerder dan Funda. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Veelgestelde vragen over Goedewerf en Wittewerf

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Goedewerf en Wittewerf?
In Goedewerf en Wittewerf (Almere) zijn de afgelopen 90 dagen 3 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
Hoeveel inwoners heeft Goedewerf en Wittewerf?
Goedewerf en Wittewerf telt volgens het CBS ongeveer 560 inwoners en 270 huishoudens.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Goedewerf en Wittewerf?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Goedewerf en Wittewerf is €271.000 (bron: CBS).
Hoeveel woningen telt Goedewerf en Wittewerf?
Goedewerf en Wittewerf telt 268 woningen, waarvan 35% koopwoningen (bron: CBS).
Kan ik een melding krijgen bij een verhuissignaal in Goedewerf en Wittewerf?
Ja. Stel gratis en zonder account een e-mailalert in; je krijgt bericht zodra er een nieuw vroeg verhuissignaal in deze buurt verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
Ik woon in Goedewerf en Wittewerf en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.

Buurtcijfers: CBS Kerncijfers wijken en buurten (jaargang 2024, inkomen/opleiding 2022), via PDOK. Cijfers met een · zijn door het CBS afgeschermd wegens kleine aantallen. Veiligheidscijfers: geregistreerde misdrijven, Politie (open data). Verhuissignalen: eigen registratie op basis van openbare overheidsbronnen.