Home › Steden › Almere

📍 Almere

Wie gaat er verhuizen
in Almere?

Almere telt ongeveer 226.380 inwoners en 92.337 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €374.984. Nu tonen 876 adressen in Almere een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Almere een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
876
woningen in Almere
Afgelopen 30 dagen
281
↓ 15% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hoekwierde
11 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
413 van 876 signalen

In Almere staan nu 876 actieve verhuissignalen — 281 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.

Niet meegeteld: 816 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Almere

226.380inwoners
96.585huishoudens
92.337woningen
€ 374.984gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
37,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 219 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Almere

Hoekwierde, Kimwierde en Zandwierde 1.575 inwoners · WOZ €274.000 ● 23 signalen · 90 dgn · dynamiek 90 Muziekwijk Z.-Oost 3.000 inwoners · WOZ €371.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Oosterwold Noord 2.195 inwoners · WOZ €610.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Europakwartier W.-Noord 2.510 inwoners · WOZ €365.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Centrum Stad West 2.030 inwoners · WOZ €256.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 83 Filmwijk Midden 1.955 inwoners · WOZ €506.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Oosterwold Zuid 3.030 inwoners · WOZ €564.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Homeruskwartier Zuid 2.430 inwoners · WOZ €395.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Molenbuurt Oost 2.170 inwoners · WOZ €325.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Muziekwijk N.-Midden 1.790 inwoners · WOZ €351.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Literatuurwijk Noordwest 2.030 inwoners · WOZ €425.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Stedenwijk Midden-west 1.865 inwoners · WOZ €347.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 54

Waar beweegt het in Almere?

Per woningtype

Rijwoning tussen
413
Appartement
165
Rijwoning hoek
132
Vrijstaande woning
117
Twee-onder-één-kap
48

Actiefste straten

Hoekwierde
11
Marktmeesterstraat
10
Kimwierde
9
Stationsplein
7
Kolkgriend
6

Actieve signalen · Almere · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 876 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Almere vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Almere?

Almere telt ongeveer 92.337 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €374.984. Wie een woning zoekt in Almere, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 876 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Almere is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Hoekwierde.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Almere

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Almere?
In Almere zijn de afgelopen 90 dagen 876 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 281 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Almere zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hoekwierde eruit met de meeste recente verhuissignalen in Almere.
Hoeveel inwoners heeft Almere?
Almere telt ongeveer 226.380 inwoners in 96.585 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Almere?
Almere telt ongeveer 92.337 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 876 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Almere?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Almere is €374.984 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Almere en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.