Almere telt ongeveer 226.380 inwoners en 92.337 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €374.984. Nu tonen 876 adressen in Almere een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Almere een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Almere staan nu 876 actieve verhuissignalen — 281 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.
Niet meegeteld: 816 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Almere
226.380inwoners
96.585huishoudens
92.337woningen
€ 374.984gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
37,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
219 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Almere telt ongeveer 92.337 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €374.984. Wie een woning zoekt in Almere, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
876 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Almere is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Hoekwierde.
In Almere zijn de afgelopen 90 dagen 876 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 281 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Almere zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hoekwierde eruit met de meeste recente verhuissignalen in Almere.
Hoeveel inwoners heeft Almere?
Almere telt ongeveer 226.380 inwoners in 96.585 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Almere?
Almere telt ongeveer 92.337 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 876 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Almere?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Almere is €374.984 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Almere en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.