Home › Steden › Muiderberg

📍 Muiderberg

Wie gaat er verhuizen
in Muiderberg?

Muiderberg telt ongeveer 3.090 inwoners en 1.380 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €579.588. Nu tonen 11 adressen in Muiderberg een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Muiderberg een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
11
woningen in Muiderberg
Afgelopen 30 dagen
3
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
De Scharing
2 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
5 van 11 signalen

In Muiderberg staan nu 11 actieve verhuissignalen — 3 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 19 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Muiderberg

3.090inwoners
1.340huishoudens
1.380woningen
€ 579.588gem. WOZ-waarde
71% / 29%koop / huur
51,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Muiderberg

Muiderberg 1.710 inwoners · WOZ €636.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Buitendijken Muiderberg 1.205 inwoners · WOZ €487.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Noordpolder 175 inwoners · WOZ €645.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 47

Waar beweegt het in Muiderberg?

Per woningtype

Rijwoning tussen
5
Rijwoning hoek
4
Vrijstaande woning
1
Twee-onder-één-kap
1

Actiefste straten

De Scharing
2
van Ostadelaan
2
Frans Halsplantsoen
1
Eikenlaan
1
Badlaan
1

Actieve signalen · Muiderberg · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Muiderberg vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Muiderberg?

Muiderberg telt ongeveer 1.380 woningen (71% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €579.588. Wie een woning zoekt in Muiderberg, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 11 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Muiderberg is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de De Scharing.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Muiderberg

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Muiderberg?
In Muiderberg zijn de afgelopen 90 dagen 11 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 3 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Muiderberg zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de De Scharing eruit met de meeste recente verhuissignalen in Muiderberg.
Hoeveel inwoners heeft Muiderberg?
Muiderberg telt ongeveer 3.090 inwoners in 1.340 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Muiderberg?
Muiderberg telt ongeveer 1.380 woningen, waarvan 71% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 11 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Muiderberg?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Muiderberg is €579.588 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Muiderberg en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.