Home › Steden › Alblasserdam

📍 Alblasserdam

Wie gaat er verhuizen
in Alblasserdam?

Alblasserdam telt ongeveer 20.325 inwoners en 8.473 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €340.649. Nu tonen 70 adressen in Alblasserdam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Alblasserdam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
70
woningen in Alblasserdam
Afgelopen 30 dagen
19
↓ 46% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Zeelt
3 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
29 van 70 signalen

In Alblasserdam staan nu 70 actieve verhuissignalen — 19 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 16 september 2026.

Niet meegeteld: 36 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Alblasserdam

20.325inwoners
8.490huishoudens
8.473woningen
€ 340.649gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
30,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 29 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Alblasserdam

Florabuurt 1.595 inwoners · WOZ €286.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Schrijversbuurt 1.590 inwoners · WOZ €312.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Rivierenbuurt 925 inwoners · WOZ €261.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 59 Zeelt 910 inwoners · WOZ €400.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Redersbuurt 635 inwoners · WOZ €236.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 73 Nieuw Kinderdijk 590 inwoners · WOZ €336.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 71 De Werven 1.205 inwoners · WOZ €462.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Cortgene 980 inwoners · WOZ €462.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Drentsebuurt 905 inwoners · WOZ €333.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Staatsliedenbuurt 1.680 inwoners · WOZ €225.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 kerkbuurt 1.590 inwoners · WOZ €312.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 29 Schildersbuurt 1.275 inwoners · WOZ €317.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 45

Waar beweegt het in Alblasserdam?

Per woningtype

Rijwoning tussen
29
Appartement
15
Rijwoning hoek
12
Vrijstaande woning
8
Twee-onder-één-kap
6

Actiefste straten

Zeelt
3
Cornelis Smitstraat
3
Papaverstraat
2
Azaleastraat
2
Nedersassen
2

Actieve signalen · Alblasserdam · afgelopen 90 dagen · 26–50 van 70 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Alblasserdam vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Alblasserdam?

Alblasserdam telt ongeveer 8.473 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €340.649. Wie een woning zoekt in Alblasserdam, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 70 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Alblasserdam is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Zeelt.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Alblasserdam

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Alblasserdam?
In Alblasserdam zijn de afgelopen 90 dagen 70 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 19 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Alblasserdam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Zeelt eruit met de meeste recente verhuissignalen in Alblasserdam.
Hoeveel inwoners heeft Alblasserdam?
Alblasserdam telt ongeveer 20.325 inwoners in 8.490 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Alblasserdam?
Alblasserdam telt ongeveer 8.473 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 70 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Alblasserdam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Alblasserdam is €340.649 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Alblasserdam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.