Alblasserdam telt ongeveer 20.325 inwoners en 8.473 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €340.649. Nu tonen 70 adressen in Alblasserdam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Alblasserdam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Alblasserdam staan nu 70 actieve verhuissignalen — 19 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 16 september 2026.
Niet meegeteld: 36 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Alblasserdam
20.325inwoners
8.490huishoudens
8.473woningen
€ 340.649gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
30,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
29 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Alblasserdam telt ongeveer 8.473 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €340.649. Wie een woning zoekt in Alblasserdam, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
70 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Alblasserdam is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Zeelt.
Veelgestelde vragen over verhuizen in Alblasserdam
Hoeveel verhuissignalen zijn er in Alblasserdam?
In Alblasserdam zijn de afgelopen 90 dagen 70 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 19 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Alblasserdam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Zeelt eruit met de meeste recente verhuissignalen in Alblasserdam.
Hoeveel inwoners heeft Alblasserdam?
Alblasserdam telt ongeveer 20.325 inwoners in 8.490 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Alblasserdam?
Alblasserdam telt ongeveer 8.473 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 70 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Alblasserdam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Alblasserdam is €340.649 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Alblasserdam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.