Home › Steden › Papendrecht

📍 Papendrecht

Wie gaat er verhuizen
in Papendrecht?

Papendrecht telt ongeveer 32.190 inwoners en 14.537 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €344.556. Nu tonen 120 adressen in Papendrecht een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Papendrecht een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
120
woningen in Papendrecht
Afgelopen 30 dagen
33
↓ 11% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Steilsteven
5 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
45 van 120 signalen

In Papendrecht staan nu 120 actieve verhuissignalen — 33 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Papendrecht

32.190inwoners
14.325huishoudens
14.537woningen
€ 344.556gem. WOZ-waarde
65% / 35%koop / huur
28,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 30 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Papendrecht

Schrijversbuurt 1.985 inwoners · WOZ €316.000 ● 15 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Schildersbuurt 2.720 inwoners · WOZ €324.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Kraaihoek Noord 2.435 inwoners · WOZ €292.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Zuiddonk 2.150 inwoners · WOZ €298.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Molenbuurt 2.160 inwoners · WOZ €348.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Staatsliedenbuurt 1.815 inwoners · WOZ €311.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Zuidkil Kwartier 1.795 inwoners · WOZ €477.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Kraaihoek Zuid 1.955 inwoners · WOZ €268.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 60 Oostdonk 1.815 inwoners · WOZ €402.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 32 De Kooy 1.230 inwoners · WOZ €316.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Centrum 975 inwoners · WOZ €288.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Westdonk 1.765 inwoners · WOZ €399.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 29

Waar beweegt het in Papendrecht?

Per woningtype

Rijwoning tussen
45
Appartement
33
Rijwoning hoek
23
Twee-onder-één-kap
11
Vrijstaande woning
8

Actiefste straten

Steilsteven
5
Haagbeukhof
4
Rembrandtlaan
3
Wipmolen
3
Westeind
3

Actieve signalen · Papendrecht · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 120 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Papendrecht vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Papendrecht?

Papendrecht telt ongeveer 14.537 woningen (65% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €344.556. Wie een woning zoekt in Papendrecht, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 120 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Papendrecht is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Steilsteven.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Papendrecht

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Papendrecht?
In Papendrecht zijn de afgelopen 90 dagen 120 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 33 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Papendrecht zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Steilsteven eruit met de meeste recente verhuissignalen in Papendrecht.
Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?
Papendrecht telt ongeveer 32.190 inwoners in 14.325 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Papendrecht?
Papendrecht telt ongeveer 14.537 woningen, waarvan 65% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 120 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Papendrecht is €344.556 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Papendrecht en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.