Zwaag telt ongeveer 17.485 inwoners en 7.318 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €364.037. Nu tonen 57 adressen in Zwaag een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Zwaag een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Zwaag staan nu 57 actieve verhuissignalen — 18 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 106 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Zwaag
17.485inwoners
7.385huishoudens
7.318woningen
€ 364.037gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
32,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
16 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Zwaag telt ongeveer 7.318 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €364.037. Wie een woning zoekt in Zwaag, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
57 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Zwaag is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Dorpsstraat.
In Zwaag zijn de afgelopen 90 dagen 57 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 18 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Zwaag zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Dorpsstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Zwaag.
Hoeveel inwoners heeft Zwaag?
Zwaag telt ongeveer 17.485 inwoners in 7.385 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Zwaag?
Zwaag telt ongeveer 7.318 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 57 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zwaag?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Zwaag is €364.037 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Zwaag en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.