Home › Steden › Zoeterwoude

📍 Zoeterwoude

Wie gaat er verhuizen
in Zoeterwoude?

Zoeterwoude telt ongeveer 9.665 inwoners en 4.114 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €467.901. Nu tonen 36 adressen in Zoeterwoude een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Zoeterwoude een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
36
woningen in Zoeterwoude
Afgelopen 30 dagen
17
↑ 31% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hoge Rijndijk
4 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
17 van 36 signalen

In Zoeterwoude staan nu 36 actieve verhuissignalen — 17 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Zoeterwoude

9.665inwoners
4.095huishoudens
4.114woningen
€ 467.901gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
28,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 19 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Zoeterwoude

Dorp Zuid 915 inwoners · WOZ €437.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Vogelweide 660 inwoners · WOZ €451.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Zuidbuurt 385 inwoners · WOZ €532.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 71 Westwout 1.315 inwoners · WOZ €414.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 30 Hoge Rijndijk Noord 550 inwoners · WOZ €551.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Bloemenweide 925 inwoners · WOZ €419.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 De Goede Herder 775 inwoners · WOZ €418.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Rijnegom 720 inwoners · WOZ €412.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Hoge Rijndijk Oost 645 inwoners · WOZ €410.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Dorp Noord 410 inwoners · WOZ €510.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 34 Weipoort 350 inwoners · WOZ €693.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 Westeinde 120 inwoners · WOZ €826.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 67

Waar beweegt het in Zoeterwoude?

Per woningtype

Rijwoning tussen
17
Rijwoning hoek
9
Twee-onder-één-kap
4
Appartement
3
Vrijstaande woning
3

Actiefste straten

Hoge Rijndijk
4
Zuidhof
3
Zonnegaarde
2
Reiger
2
Lisdoddepad
2

Actieve signalen · Zoeterwoude · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 36 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Zoeterwoude vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Zoeterwoude?

Zoeterwoude telt ongeveer 4.114 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €467.901. Wie een woning zoekt in Zoeterwoude, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 36 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Zoeterwoude is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Hoge Rijndijk.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Zoeterwoude

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Zoeterwoude?
In Zoeterwoude zijn de afgelopen 90 dagen 36 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 17 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Zoeterwoude zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hoge Rijndijk eruit met de meeste recente verhuissignalen in Zoeterwoude.
Hoeveel inwoners heeft Zoeterwoude?
Zoeterwoude telt ongeveer 9.665 inwoners in 4.095 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Zoeterwoude?
Zoeterwoude telt ongeveer 4.114 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 36 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zoeterwoude?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Zoeterwoude is €467.901 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Zoeterwoude en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.