Home › Steden › Zevenhoven

📍 Zevenhoven

Wie gaat er verhuizen
in Zevenhoven?

Zevenhoven telt ongeveer 3.055 inwoners en 1.072 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €444.976. Nu tonen 13 adressen in Zevenhoven een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Zevenhoven een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
13
woningen in Zevenhoven
Afgelopen 30 dagen
8
↑ 167% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Park Zomerlust
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
6 van 13 signalen

In Zevenhoven staan nu 13 actieve verhuissignalen — 8 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.

Niet meegeteld: 63 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Zevenhoven

3.055inwoners
1.345huishoudens
1.072woningen
€ 444.976gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
18,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Zevenhoven

Zevenhoven Recreatiegebied 585 inwoners · WOZ €581.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 72 Zevenhoven 1.605 inwoners · WOZ €416.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Noordeinde 685 inwoners · WOZ €444.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Zevenhoven Buitengebied Oost 175 inwoners · WOZ €674.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 65

Waar beweegt het in Zevenhoven?

Per woningtype

Vrijstaande woning
6
Rijwoning tussen
4
Rijwoning hoek
2
Logieswoning
1

Actiefste straten

Park Zomerlust
4
Hofstraat
2
Park Dolce Vita
1
Schoterstraat
1
Molenweg
1

Actieve signalen · Zevenhoven · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Zevenhoven vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Zevenhoven?

Zevenhoven telt ongeveer 1.072 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €444.976. Wie een woning zoekt in Zevenhoven, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 13 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Zevenhoven is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Park Zomerlust.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Zevenhoven

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Zevenhoven?
In Zevenhoven zijn de afgelopen 90 dagen 13 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 8 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Zevenhoven zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Park Zomerlust eruit met de meeste recente verhuissignalen in Zevenhoven.
Hoeveel inwoners heeft Zevenhoven?
Zevenhoven telt ongeveer 3.055 inwoners in 1.345 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Zevenhoven?
Zevenhoven telt ongeveer 1.072 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 13 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zevenhoven?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Zevenhoven is €444.976 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Zevenhoven en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.