Home › Steden › Yerseke

📍 Yerseke

Wie gaat er verhuizen
in Yerseke?

Yerseke telt ongeveer 7.140 inwoners en 3.024 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €307.394. Nu tonen 34 adressen in Yerseke een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Yerseke een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
34
woningen in Yerseke
Afgelopen 30 dagen
9
↓ 36% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Fregatstraat
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
11 van 34 signalen

In Yerseke staan nu 34 actieve verhuissignalen — 9 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Niet meegeteld: 30 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Yerseke

7.140inwoners
2.975huishoudens
3.024woningen
€ 307.394gem. WOZ-waarde
70% / 28%koop / huur
16,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Yerseke

Yerseke - Kern 2.915 inwoners · WOZ €243.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Yerseke - Steehof 1.760 inwoners · WOZ €377.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Yerseke - West 2.105 inwoners · WOZ €316.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder 235 inwoners · WOZ €495.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 37

Waar beweegt het in Yerseke?

Per woningtype

Vrijstaande woning
11
Twee-onder-één-kap
7
Rijwoning hoek
7
Rijwoning tussen
5
Appartement
4

Actiefste straten

Fregatstraat
3
Kon Wilhelminastraat
2
Breeweg
2
van Randwijckstraat
2
Govert Flincklaan
2

Actieve signalen · Yerseke · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 34 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Yerseke vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Yerseke?

Yerseke telt ongeveer 3.024 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €307.394. Wie een woning zoekt in Yerseke, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 34 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Yerseke is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Fregatstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Yerseke

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Yerseke?
In Yerseke zijn de afgelopen 90 dagen 34 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 9 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Yerseke zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Fregatstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Yerseke.
Hoeveel inwoners heeft Yerseke?
Yerseke telt ongeveer 7.140 inwoners in 2.975 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Yerseke?
Yerseke telt ongeveer 3.024 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 34 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Yerseke?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Yerseke is €307.394 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Yerseke en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.