Wijchen telt ongeveer 36.845 inwoners en 16.553 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €361.372. Nu tonen 144 adressen in Wijchen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Wijchen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Wijchen staan nu 144 actieve verhuissignalen — 44 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.
Niet meegeteld: 34 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Wijchen
36.845inwoners
16.290huishoudens
16.553woningen
€ 361.372gem. WOZ-waarde
66% / 34%koop / huur
30,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
46 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Wijchen telt ongeveer 16.553 woningen (66% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €361.372. Wie een woning zoekt in Wijchen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
144 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Wijchen is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Saltshof.
In Wijchen zijn de afgelopen 90 dagen 144 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 44 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Wijchen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Saltshof eruit met de meeste recente verhuissignalen in Wijchen.
Hoeveel inwoners heeft Wijchen?
Wijchen telt ongeveer 36.845 inwoners in 16.290 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Wijchen?
Wijchen telt ongeveer 16.553 woningen, waarvan 66% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 144 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wijchen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Wijchen is €361.372 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Wijchen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.