Home › Steden › Westerbork

📍 Westerbork

Wie gaat er verhuizen
in Westerbork?

Westerbork telt ongeveer 4.755 inwoners en 2.273 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €341.420. Nu tonen 38 adressen in Westerbork een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Westerbork een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
38
woningen in Westerbork
Afgelopen 30 dagen
10
↓ 23% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Gagelmaat
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
16 van 38 signalen

In Westerbork staan nu 38 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 augustus 2026.

Niet meegeteld: 98 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Westerbork

4.755inwoners
2.210huishoudens
2.273woningen
€ 341.420gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
18,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Westerbork

Westerbork 4.525 inwoners · WOZ €336.000 ● 33 signalen · 90 dgn · dynamiek 57 Verspreide huizen Westerbork 230 inwoners · WOZ €556.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 68

Waar beweegt het in Westerbork?

Per woningtype

Vrijstaande woning
16
Twee-onder-één-kap
8
Rijwoning hoek
7
Rijwoning tussen
4
Logieswoning
3

Actiefste straten

Gagelmaat
3
Steffensberg
2
Westeinde
2
Roessinghkamplaan
2
Weglangen
2

Actieve signalen · Westerbork · afgelopen 90 dagen · 26–37 van 37 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Westerbork vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Westerbork?

Westerbork telt ongeveer 2.273 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €341.420. Wie een woning zoekt in Westerbork, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 38 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Westerbork is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Gagelmaat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Westerbork

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Westerbork?
In Westerbork zijn de afgelopen 90 dagen 38 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Westerbork zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Gagelmaat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Westerbork.
Hoeveel inwoners heeft Westerbork?
Westerbork telt ongeveer 4.755 inwoners in 2.210 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Westerbork?
Westerbork telt ongeveer 2.273 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 38 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westerbork?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Westerbork is €341.420 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Westerbork en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.