Home › Steden › Warmenhuizen

📍 Warmenhuizen

Wie gaat er verhuizen
in Warmenhuizen?

Warmenhuizen telt ongeveer 6.090 inwoners en 2.689 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €390.471. Nu tonen 33 adressen in Warmenhuizen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Warmenhuizen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
33
woningen in Warmenhuizen
Afgelopen 30 dagen
17
↑ 113% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
De Rekere
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
12 van 33 signalen

In Warmenhuizen staan nu 33 actieve verhuissignalen — 17 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 augustus 2026.

Niet meegeteld: 3 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Warmenhuizen

6.090inwoners
2.660huishoudens
2.689woningen
€ 390.471gem. WOZ-waarde
73% / 27%koop / huur
26,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 10 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Warmenhuizen

Schelphoek 810 inwoners · WOZ €333.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 80 Warmenhuizen-Centrum 1.165 inwoners · WOZ €404.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Warmenhuizen-Zuid 960 inwoners · WOZ €409.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Schoorldam 305 inwoners · WOZ €436.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 76 Debbemeer-Noord 1.120 inwoners · WOZ €378.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 Debbemeer-Zuid 945 inwoners · WOZ €358.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Oudevaart-Zuid 240 inwoners · WOZ €424.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 35

Waar beweegt het in Warmenhuizen?

Per woningtype

Vrijstaande woning
12
Twee-onder-één-kap
7
Rijwoning tussen
5
Rijwoning hoek
5
Appartement
2

Actiefste straten

De Rekere
3
Beuninge
3
Zigt
3
Regelhaalder
2
Fabrieksstraat
2

Actieve signalen · Warmenhuizen · afgelopen 90 dagen · 26–33 van 33 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Warmenhuizen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Warmenhuizen?

Warmenhuizen telt ongeveer 2.689 woningen (73% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €390.471. Wie een woning zoekt in Warmenhuizen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 33 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Warmenhuizen is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de De Rekere.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Warmenhuizen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Warmenhuizen?
In Warmenhuizen zijn de afgelopen 90 dagen 33 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 17 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Warmenhuizen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de De Rekere eruit met de meeste recente verhuissignalen in Warmenhuizen.
Hoeveel inwoners heeft Warmenhuizen?
Warmenhuizen telt ongeveer 6.090 inwoners in 2.660 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Warmenhuizen?
Warmenhuizen telt ongeveer 2.689 woningen, waarvan 73% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 33 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Warmenhuizen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Warmenhuizen is €390.471 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Warmenhuizen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.