Home › Steden › Wapenveld

📍 Wapenveld

Wie gaat er verhuizen
in Wapenveld?

Wapenveld telt ongeveer 6.405 inwoners en 2.599 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €407.374. Nu tonen 24 adressen in Wapenveld een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Wapenveld een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
24
woningen in Wapenveld
Afgelopen 30 dagen
6
↓ 33% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Klapperdijk
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
15 van 24 signalen

In Wapenveld staan nu 24 actieve verhuissignalen — 6 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Wapenveld

6.405inwoners
2.550huishoudens
2.599woningen
€ 407.374gem. WOZ-waarde
66% / 34%koop / huur
16,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Wapenveld

Wapenveld 4.180 inwoners · WOZ €332.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Verspreide huizen Wapenveld-Zuid 1.285 inwoners · WOZ €543.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Verspreide huizen Wapenveld-Noord 545 inwoners · WOZ €672.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 49

Waar beweegt het in Wapenveld?

Per woningtype

Vrijstaande woning
15
Rijwoning hoek
4
Twee-onder-één-kap
3
Appartement
1
Rijwoning tussen
1

Actiefste straten

Klapperdijk
2
Wildekampseweg
2
Flessenbergerweg
2
Boskolk
2
Reigersweg
2

Actieve signalen · Wapenveld · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Wapenveld vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Wapenveld?

Wapenveld telt ongeveer 2.599 woningen (66% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €407.374. Wie een woning zoekt in Wapenveld, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 24 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Wapenveld is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Klapperdijk.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Wapenveld

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Wapenveld?
In Wapenveld zijn de afgelopen 90 dagen 24 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 6 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Wapenveld zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Klapperdijk eruit met de meeste recente verhuissignalen in Wapenveld.
Hoeveel inwoners heeft Wapenveld?
Wapenveld telt ongeveer 6.405 inwoners in 2.550 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Wapenveld?
Wapenveld telt ongeveer 2.599 woningen, waarvan 66% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 24 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wapenveld?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Wapenveld is €407.374 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Wapenveld en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.