Home › Steden › Waddinxveen

📍 Waddinxveen

Wie gaat er verhuizen
in Waddinxveen?

Waddinxveen telt ongeveer 34.000 inwoners en 13.842 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.616. Nu tonen 187 adressen in Waddinxveen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Waddinxveen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
187
woningen in Waddinxveen
Afgelopen 30 dagen
57
↓ 16% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Mozartlaan
9 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
79 van 187 signalen

In Waddinxveen staan nu 187 actieve verhuissignalen — 57 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 139 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Waddinxveen

34.000inwoners
13.915huishoudens
13.842woningen
€ 388.616gem. WOZ-waarde
66% / 34%koop / huur
28,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 22 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Waddinxveen

Zuidplas 80 5.400 inwoners · WOZ €387.000 ● 33 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Groenswaard 1 1.080 inwoners · WOZ €424.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Oranjewijk Noord 1.590 inwoners · WOZ €262.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 75 Zuidplas 90 1.710 inwoners · WOZ €447.000 ● 15 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Triangel 6.355 inwoners · WOZ €517.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 23 Bomenwijk 1.975 inwoners · WOZ €313.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Oostpolderwijk 2.240 inwoners · WOZ €398.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Centrum 1.585 inwoners · WOZ €340.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 63 Peter Zuidlaan en Horstenbuurt 1.320 inwoners · WOZ €220.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 78 Vondelwijk 2.175 inwoners · WOZ €284.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Zuid 1.030 inwoners · WOZ €379.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 59 Oranjewijk Zuid 1.280 inwoners · WOZ €313.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 47

Waar beweegt het in Waddinxveen?

Per woningtype

Rijwoning tussen
79
Appartement
45
Rijwoning hoek
27
Vrijstaande woning
19
Twee-onder-één-kap
17

Actiefste straten

Mozartlaan
9
Sweelinckhof
5
Jan van Bijnenpad
5
Jupiterlaan
5
Vondellaan
4

Actieve signalen · Waddinxveen · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 184 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Waddinxveen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Waddinxveen?

Waddinxveen telt ongeveer 13.842 woningen (66% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.616. Wie een woning zoekt in Waddinxveen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 187 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Waddinxveen is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Mozartlaan.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Waddinxveen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Waddinxveen?
In Waddinxveen zijn de afgelopen 90 dagen 187 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 57 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Waddinxveen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Mozartlaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Waddinxveen.
Hoeveel inwoners heeft Waddinxveen?
Waddinxveen telt ongeveer 34.000 inwoners in 13.915 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Waddinxveen?
Waddinxveen telt ongeveer 13.842 woningen, waarvan 66% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 187 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Waddinxveen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Waddinxveen is €388.616 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Waddinxveen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.