Waddinxveen telt ongeveer 34.000 inwoners en 13.842 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.616. Nu tonen 187 adressen in Waddinxveen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Waddinxveen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Waddinxveen staan nu 187 actieve verhuissignalen — 57 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 139 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Waddinxveen
34.000inwoners
13.915huishoudens
13.842woningen
€ 388.616gem. WOZ-waarde
66% / 34%koop / huur
28,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
22 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Waddinxveen telt ongeveer 13.842 woningen (66% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.616. Wie een woning zoekt in Waddinxveen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
187 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Waddinxveen is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Mozartlaan.
In Waddinxveen zijn de afgelopen 90 dagen 187 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 57 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Waddinxveen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Mozartlaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Waddinxveen.
Hoeveel inwoners heeft Waddinxveen?
Waddinxveen telt ongeveer 34.000 inwoners in 13.915 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Waddinxveen?
Waddinxveen telt ongeveer 13.842 woningen, waarvan 66% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 187 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Waddinxveen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Waddinxveen is €388.616 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Waddinxveen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.