Home › Steden › Vlijmen

📍 Vlijmen

Wie gaat er verhuizen
in Vlijmen?

Vlijmen telt ongeveer 15.780 inwoners en 6.887 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €413.647. Nu tonen 72 adressen in Vlijmen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Vlijmen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
72
woningen in Vlijmen
Afgelopen 30 dagen
28
↑ 12% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Thorbeckeplein
4 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
22 van 72 signalen

In Vlijmen staan nu 72 actieve verhuissignalen — 28 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Vlijmen

15.780inwoners
6.885huishoudens
6.887woningen
€ 413.647gem. WOZ-waarde
66% / 34%koop / huur
28,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Vlijmen

Vijfhoeven 7.150 inwoners · WOZ €447.000 ● 26 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Vlijmen-Dorp 4.045 inwoners · WOZ €424.000 ● 26 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Vliedberg 4.585 inwoners · WOZ €356.000 ● 20 signalen · 90 dgn · dynamiek 49

Waar beweegt het in Vlijmen?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
22
Rijwoning tussen
19
Vrijstaande woning
11
Rijwoning hoek
11
Appartement
9

Actiefste straten

Thorbeckeplein
4
Oranjelaan
3
De Akker
2
De Klok
2
Emmalaan
2

Actieve signalen · Vlijmen · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 72 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Vlijmen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Vlijmen?

Vlijmen telt ongeveer 6.887 woningen (66% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €413.647. Wie een woning zoekt in Vlijmen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 72 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Vlijmen is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Thorbeckeplein.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Vlijmen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Vlijmen?
In Vlijmen zijn de afgelopen 90 dagen 72 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 28 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Vlijmen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Thorbeckeplein eruit met de meeste recente verhuissignalen in Vlijmen.
Hoeveel inwoners heeft Vlijmen?
Vlijmen telt ongeveer 15.780 inwoners in 6.885 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Vlijmen?
Vlijmen telt ongeveer 6.887 woningen, waarvan 66% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 72 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlijmen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Vlijmen is €413.647 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Vlijmen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.