Home › Steden › Venray

📍 Venray

Wie gaat er verhuizen
in Venray?

Venray telt ongeveer 29.345 inwoners en 13.604 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €312.585. Nu tonen 117 adressen in Venray een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Venray een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
117
woningen in Venray
Afgelopen 30 dagen
43
↑ 16% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Ouverturestraat
5 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
28 van 117 signalen

In Venray staan nu 117 actieve verhuissignalen — 43 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 16 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Venray

29.345inwoners
13.645huishoudens
13.604woningen
€ 312.585gem. WOZ-waarde
58% / 42%koop / huur
41,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 19 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Venray

Centrum 2.330 inwoners · WOZ €276.000 ● 20 signalen · 90 dgn · dynamiek 74 Ysselsteyn 2.375 inwoners · WOZ €406.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Leunen 2.220 inwoners · WOZ €380.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Veltum 1 2.155 inwoners · WOZ €269.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 59 Brukske 1 2.535 inwoners · WOZ €249.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Brabander 2.535 inwoners · WOZ €475.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 33 Wanssum 1.880 inwoners · WOZ €337.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Oranjebuurt 1.110 inwoners · WOZ €409.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 57 Landweert 2 2.150 inwoners · WOZ €292.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Veltum 2 1.630 inwoners · WOZ €413.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Landweert 3 2.155 inwoners · WOZ €327.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 30 Oostrum 2.515 inwoners · WOZ €333.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 36

Waar beweegt het in Venray?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
28
Rijwoning hoek
28
Vrijstaande woning
26
Rijwoning tussen
20
Appartement
15

Actiefste straten

Ouverturestraat
5
Merseloseweg
4
Franciscanerpoort
3
Kempweg
2
Henseniusstraat
2

Actieve signalen · Venray · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 116 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Venray vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Venray?

Venray telt ongeveer 13.604 woningen (58% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €312.585. Wie een woning zoekt in Venray, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 117 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Venray is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Ouverturestraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Venray

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Venray?
In Venray zijn de afgelopen 90 dagen 117 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 43 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Venray zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Ouverturestraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Venray.
Hoeveel inwoners heeft Venray?
Venray telt ongeveer 29.345 inwoners in 13.645 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Venray?
Venray telt ongeveer 13.604 woningen, waarvan 58% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 117 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venray?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Venray is €312.585 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Venray en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.