Velsen-Noord telt ongeveer 5.720 inwoners en 2.508 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €276.450. Nu tonen 72 adressen in Velsen-Noord een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Velsen-Noord een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Velsen-Noord staan nu 72 actieve verhuissignalen — 19 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.
Niet meegeteld: 130 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Velsen-Noord
5.720inwoners
2.575huishoudens
2.508woningen
€ 276.450gem. WOZ-waarde
42% / 58%koop / huur
64,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Velsen-Noord telt ongeveer 2.508 woningen (42% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €276.450. Wie een woning zoekt in Velsen-Noord, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
72 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Velsen-Noord is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Schulpweg.
Veelgestelde vragen over verhuizen in Velsen-Noord
Hoeveel verhuissignalen zijn er in Velsen-Noord?
In Velsen-Noord zijn de afgelopen 90 dagen 72 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 19 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Velsen-Noord zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Schulpweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Velsen-Noord.
Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?
Velsen-Noord telt ongeveer 5.720 inwoners in 2.575 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Velsen-Noord?
Velsen-Noord telt ongeveer 2.508 woningen, waarvan 42% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 72 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Velsen-Noord is €276.450 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Velsen-Noord en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.