Home › Steden › Veghel

📍 Veghel

Wie gaat er verhuizen
in Veghel?

Veghel telt ongeveer 34.460 inwoners en 14.885 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €389.839. Nu tonen 152 adressen in Veghel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Veghel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
152
woningen in Veghel
Afgelopen 30 dagen
74
↑ 51% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Wolgastraat
4 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
38 van 152 signalen

In Veghel staan nu 152 actieve verhuissignalen — 74 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.

Niet meegeteld: 105 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Veghel

34.460inwoners
15.125huishoudens
14.885woningen
€ 389.839gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
34,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 33 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Veghel

Veghel Centrum 3.010 inwoners · WOZ €305.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 67 Laarbunders 2.285 inwoners · WOZ €391.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Veghel Zuid 2 2.075 inwoners · WOZ €293.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Bunderse Hoek Noord 1.635 inwoners · WOZ €382.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Eerde 1.165 inwoners · WOZ €460.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 't Ven West 2.225 inwoners · WOZ €437.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 34 Leest Noord 785 inwoners · WOZ €336.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Bunderse Hoek Zuid 985 inwoners · WOZ €380.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 't Ven Oost 2.055 inwoners · WOZ €420.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 33 Bloemenwijk 1.490 inwoners · WOZ €314.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Busselbunders 1.485 inwoners · WOZ €357.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Veghel Zuid 1 1.390 inwoners · WOZ €281.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 54

Waar beweegt het in Veghel?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
38
Vrijstaande woning
33
Rijwoning tussen
33
Appartement
25
Rijwoning hoek
23

Actiefste straten

Wolgastraat
4
Abel Tasmanstraat
3
Markt
3
Bosven
3
Spoorven
3

Actieve signalen · Veghel · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 149 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Veghel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Veghel?

Veghel telt ongeveer 14.885 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €389.839. Wie een woning zoekt in Veghel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 152 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Veghel is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Wolgastraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Veghel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Veghel?
In Veghel zijn de afgelopen 90 dagen 152 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 74 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Veghel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Wolgastraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Veghel.
Hoeveel inwoners heeft Veghel?
Veghel telt ongeveer 34.460 inwoners in 15.125 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Veghel?
Veghel telt ongeveer 14.885 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 152 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veghel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Veghel is €389.839 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Veghel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.