Veghel telt ongeveer 34.460 inwoners en 14.885 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €389.839. Nu tonen 152 adressen in Veghel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Veghel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Veghel staan nu 152 actieve verhuissignalen — 74 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.
Niet meegeteld: 105 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Veghel
34.460inwoners
15.125huishoudens
14.885woningen
€ 389.839gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
34,1misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
33 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Veghel telt ongeveer 14.885 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €389.839. Wie een woning zoekt in Veghel, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
152 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Veghel is een twee-onder-één-kapwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Wolgastraat.
In Veghel zijn de afgelopen 90 dagen 152 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 74 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Veghel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Wolgastraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Veghel.
Hoeveel inwoners heeft Veghel?
Veghel telt ongeveer 34.460 inwoners in 15.125 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Veghel?
Veghel telt ongeveer 14.885 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 152 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veghel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Veghel is €389.839 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Veghel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.