Vaals telt ongeveer 7.940 inwoners en 4.770 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €204.037. Nu tonen 27 adressen in Vaals een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Vaals een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Vaals staan nu 27 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 19 oktober 2026.
Niet meegeteld: 9 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Vaals
7.940inwoners
4.550huishoudens
4.770woningen
€ 204.037gem. WOZ-waarde
40% / 58%koop / huur
38,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Vaals telt ongeveer 4.770 woningen (40% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €204.037. Wie een woning zoekt in Vaals, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
27 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Vaals is een hoekwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Maastrichterlaan.
In Vaals zijn de afgelopen 90 dagen 27 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Vaals zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Maastrichterlaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Vaals.
Hoeveel inwoners heeft Vaals?
Vaals telt ongeveer 7.940 inwoners in 4.550 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Vaals?
Vaals telt ongeveer 4.770 woningen, waarvan 40% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 27 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Vaals is €204.037 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Vaals en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.