Ureterp telt ongeveer 4.900 inwoners en 2.128 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €368.176. Nu tonen 29 adressen in Ureterp een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Ureterp een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Ureterp staan nu 29 actieve verhuissignalen — 9 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.
Niet meegeteld: 3 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Ureterp
4.900inwoners
1.965huishoudens
2.128woningen
€ 368.176gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
15,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Ureterp telt ongeveer 2.128 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €368.176. Wie een woning zoekt in Ureterp, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
29 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Ureterp is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Golle.
In Ureterp zijn de afgelopen 90 dagen 29 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 9 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Ureterp zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Golle eruit met de meeste recente verhuissignalen in Ureterp.
Hoeveel inwoners heeft Ureterp?
Ureterp telt ongeveer 4.900 inwoners in 1.965 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Ureterp?
Ureterp telt ongeveer 2.128 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 29 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ureterp?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Ureterp is €368.176 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Ureterp en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.