Uddel telt ongeveer 3.395 inwoners en 1.109 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €560.524. Nu tonen 8 adressen in Uddel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Uddel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Uddel staan nu 8 actieve verhuissignalen — 1 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 1 oktober 2026.
Niet meegeteld: 80 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Uddel
3.395inwoners
1.180huishoudens
1.109woningen
€ 560.524gem. WOZ-waarde
74% / 26%koop / huur
21,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Uddel telt ongeveer 1.109 woningen (74% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €560.524. Wie een woning zoekt in Uddel, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
8 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Uddel is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Garderenseweg.
In Uddel zijn de afgelopen 90 dagen 8 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 1 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Uddel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Garderenseweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Uddel.
Hoeveel inwoners heeft Uddel?
Uddel telt ongeveer 3.395 inwoners in 1.180 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Uddel?
Uddel telt ongeveer 1.109 woningen, waarvan 74% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 8 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Uddel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Uddel is €560.524 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Uddel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.