Home › Steden › Spanbroek

📍 Spanbroek

Wie gaat er verhuizen
in Spanbroek?

Spanbroek telt ongeveer 4.810 inwoners en 1.995 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.903. Nu tonen 15 adressen in Spanbroek een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Spanbroek een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
15
woningen in Spanbroek
Afgelopen 30 dagen
4
↓ 33% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Spanbroekerweg
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
10 van 15 signalen

In Spanbroek staan nu 15 actieve verhuissignalen — 4 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Niet meegeteld: 4 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Spanbroek

4.810inwoners
2.065huishoudens
1.995woningen
€ 388.903gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
13,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 12 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Spanbroek

Wijde Klaver Oost 770 inwoners · WOZ €361.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Heerenweide 1.165 inwoners · WOZ €411.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 26 Spanbroekerweg Kern 470 inwoners · WOZ €478.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Spanbroek Centrum 430 inwoners · WOZ €317.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Spanbroekerweg Buiten 220 inwoners · WOZ €491.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Pastoor Merius 385 inwoners · WOZ €286.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Slothuis 360 inwoners · WOZ €352.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Bonifatius 340 inwoners · WOZ €300.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Zomerdijk 85 inwoners · WOZ €581.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 64

Waar beweegt het in Spanbroek?

Per woningtype

Vrijstaande woning
10
Rijwoning hoek
2
Rijwoning tussen
2
Twee-onder-één-kap
1

Actiefste straten

Spanbroekerweg
4
Van Roozendaalstraat
1
Zomertaling
1
Waterhoen
1
Roerdomp
1

Actieve signalen · Spanbroek · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Spanbroek vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Spanbroek?

Spanbroek telt ongeveer 1.995 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.903. Wie een woning zoekt in Spanbroek, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 15 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Spanbroek is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Spanbroekerweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Spanbroek

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Spanbroek?
In Spanbroek zijn de afgelopen 90 dagen 15 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 4 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Spanbroek zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Spanbroekerweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Spanbroek.
Hoeveel inwoners heeft Spanbroek?
Spanbroek telt ongeveer 4.810 inwoners in 2.065 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Spanbroek?
Spanbroek telt ongeveer 1.995 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 15 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spanbroek?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Spanbroek is €388.903 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Spanbroek en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.