Spanbroek telt ongeveer 4.810 inwoners en 1.995 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.903. Nu tonen 15 adressen in Spanbroek een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Spanbroek een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Spanbroek staan nu 15 actieve verhuissignalen — 4 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 4 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Spanbroek
4.810inwoners
2.065huishoudens
1.995woningen
€ 388.903gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
13,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
12 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Spanbroek telt ongeveer 1.995 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.903. Wie een woning zoekt in Spanbroek, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
15 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Spanbroek is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Spanbroekerweg.
In Spanbroek zijn de afgelopen 90 dagen 15 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 4 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Spanbroek zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Spanbroekerweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Spanbroek.
Hoeveel inwoners heeft Spanbroek?
Spanbroek telt ongeveer 4.810 inwoners in 2.065 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Spanbroek?
Spanbroek telt ongeveer 1.995 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 15 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spanbroek?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Spanbroek is €388.903 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Spanbroek en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.