Son en Breugel telt ongeveer 17.965 inwoners en 7.639 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €490.281. Nu tonen 92 adressen in Son en Breugel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Son en Breugel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Son en Breugel staan nu 92 actieve verhuissignalen — 33 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 107 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Son en Breugel
17.965inwoners
7.615huishoudens
7.639woningen
€ 490.281gem. WOZ-waarde
75% / 25%koop / huur
37,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Son en Breugel telt ongeveer 7.639 woningen (75% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €490.281. Wie een woning zoekt in Son en Breugel, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
92 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Son en Breugel is een twee-onder-één-kapwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Oderlaan.
Veelgestelde vragen over verhuizen in Son en Breugel
Hoeveel verhuissignalen zijn er in Son en Breugel?
In Son en Breugel zijn de afgelopen 90 dagen 92 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 33 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Son en Breugel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Oderlaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Son en Breugel.
Hoeveel inwoners heeft Son en Breugel?
Son en Breugel telt ongeveer 17.965 inwoners in 7.615 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Son en Breugel?
Son en Breugel telt ongeveer 7.639 woningen, waarvan 75% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 92 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Son en Breugel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Son en Breugel is €490.281 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Son en Breugel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.