Home › Steden › Son en Breugel

📍 Son en Breugel

Wie gaat er verhuizen
in Son en Breugel?

Son en Breugel telt ongeveer 17.965 inwoners en 7.639 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €490.281. Nu tonen 92 adressen in Son en Breugel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Son en Breugel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
92
woningen in Son en Breugel
Afgelopen 30 dagen
33
↑ 6% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Oderlaan
3 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
34 van 92 signalen

In Son en Breugel staan nu 92 actieve verhuissignalen — 33 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 107 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Son en Breugel

17.965inwoners
7.615huishoudens
7.639woningen
€ 490.281gem. WOZ-waarde
75% / 25%koop / huur
37,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Son en Breugel

De Gentiaan 4.340 inwoners · WOZ €501.000 ● 28 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Son 5.335 inwoners · WOZ €497.000 ● 22 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 't Eigen en Hoogstraat 3.460 inwoners · WOZ €381.000 ● 22 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Verspreide huizen Son 2.305 inwoners · WOZ €545.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 33 Breugel 1.165 inwoners · WOZ €513.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 't Zand 1.115 inwoners · WOZ €626.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Industrieterrein Ekkersrijt 50 inwoners · WOZ €438.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 87 Verspreide huizen Breugel 195 inwoners · WOZ €659.000 nog geen recente signalen · dynamiek 15

Waar beweegt het in Son en Breugel?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
34
Rijwoning tussen
23
Vrijstaande woning
16
Rijwoning hoek
11
Appartement
8

Actiefste straten

Oderlaan
3
Nijnselseweg
3
Betuwepad
3
Evertsenlaan
2
Ekkersrijt
2

Actieve signalen · Son en Breugel · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 92 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Son en Breugel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Son en Breugel?

Son en Breugel telt ongeveer 7.639 woningen (75% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €490.281. Wie een woning zoekt in Son en Breugel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 92 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Son en Breugel is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Oderlaan.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Son en Breugel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Son en Breugel?
In Son en Breugel zijn de afgelopen 90 dagen 92 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 33 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Son en Breugel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Oderlaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Son en Breugel.
Hoeveel inwoners heeft Son en Breugel?
Son en Breugel telt ongeveer 17.965 inwoners in 7.615 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Son en Breugel?
Son en Breugel telt ongeveer 7.639 woningen, waarvan 75% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 92 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Son en Breugel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Son en Breugel is €490.281 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Son en Breugel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.