Home › Steden › Sommelsdijk

📍 Sommelsdijk

Wie gaat er verhuizen
in Sommelsdijk?

Sommelsdijk telt ongeveer 7.480 inwoners en 3.503 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €331.442. Nu tonen 46 adressen in Sommelsdijk een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Sommelsdijk een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
46
woningen in Sommelsdijk
Afgelopen 30 dagen
16
↓ 20% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Azaleastraat
3 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
18 van 46 signalen

In Sommelsdijk staan nu 46 actieve verhuissignalen — 16 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.

Niet meegeteld: 27 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Sommelsdijk

7.480inwoners
3.260huishoudens
3.503woningen
€ 331.442gem. WOZ-waarde
57% / 43%koop / huur
17,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Sommelsdijk

Sommelsdijk centrum 1.140 inwoners · WOZ €312.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 68 Sommelsdijk bloemenbuurt 1.595 inwoners · WOZ €282.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 63 Sommelsdijk vogelbuurt west 1.275 inwoners · WOZ €309.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Sommelsdijk vogelbuurt oost 1.600 inwoners · WOZ €261.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Sommelsdijk westplaat 1.555 inwoners · WOZ €467.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 43

Waar beweegt het in Sommelsdijk?

Per woningtype

Rijwoning tussen
18
Rijwoning hoek
12
Appartement
7
Vrijstaande woning
6
Twee-onder-één-kap
3

Actiefste straten

Azaleastraat
3
Nachtegaalstraat
3
Binnenweg
2
Reiger
2
Westelijke Achterweg
2

Actieve signalen · Sommelsdijk · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 46 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Sommelsdijk vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Sommelsdijk?

Sommelsdijk telt ongeveer 3.503 woningen (57% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €331.442. Wie een woning zoekt in Sommelsdijk, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 46 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Sommelsdijk is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Azaleastraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Sommelsdijk

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Sommelsdijk?
In Sommelsdijk zijn de afgelopen 90 dagen 46 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 16 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Sommelsdijk zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Azaleastraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Sommelsdijk.
Hoeveel inwoners heeft Sommelsdijk?
Sommelsdijk telt ongeveer 7.480 inwoners in 3.260 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Sommelsdijk?
Sommelsdijk telt ongeveer 3.503 woningen, waarvan 57% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 46 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sommelsdijk?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Sommelsdijk is €331.442 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Sommelsdijk en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.