Home › Steden › Sleen

📍 Sleen

Wie gaat er verhuizen
in Sleen?

Sleen telt ongeveer 2.270 inwoners en 1.051 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €325.000. Nu tonen 8 adressen in Sleen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Sleen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
8
woningen in Sleen
Afgelopen 30 dagen
5
↑ 400% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Ter Borghstraat
2 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
5 van 8 signalen

In Sleen staan nu 8 actieve verhuissignalen — 5 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 13 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Sleen

2.270inwoners
1.035huishoudens
1.051woningen
€ 325.000gem. WOZ-waarde
73% / 27%koop / huur
16,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Sleen

Sleen 2.215 inwoners · WOZ €325.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 40

Waar beweegt het in Sleen?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
5
Vrijstaande woning
3

Actiefste straten

Ter Borghstraat
2
Boterakkersweg
1
Struikheide
1
Anssenstraat
1
Sideriusstraat
1

Actieve signalen · Sleen · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Sleen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Sleen?

Sleen telt ongeveer 1.051 woningen (73% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €325.000. Wie een woning zoekt in Sleen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 8 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Sleen is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Ter Borghstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Sleen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Sleen?
In Sleen zijn de afgelopen 90 dagen 8 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 5 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Sleen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Ter Borghstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Sleen.
Hoeveel inwoners heeft Sleen?
Sleen telt ongeveer 2.270 inwoners in 1.035 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Sleen?
Sleen telt ongeveer 1.051 woningen, waarvan 73% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 8 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sleen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Sleen is €325.000 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Sleen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.