Slagharen telt ongeveer 3.240 inwoners en 1.385 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €304.058. Nu tonen 14 adressen in Slagharen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Slagharen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Slagharen staan nu 14 actieve verhuissignalen — 0 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 september 2026.
Niet meegeteld: 13 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Slagharen
3.240inwoners
1.335huishoudens
1.385woningen
€ 304.058gem. WOZ-waarde
71% / 29%koop / huur
25,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Slagharen telt ongeveer 1.385 woningen (71% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €304.058. Wie een woning zoekt in Slagharen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
14 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Slagharen is een twee-onder-één-kapwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de De Schadde.
In Slagharen zijn de afgelopen 90 dagen 14 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 0 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Slagharen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de De Schadde eruit met de meeste recente verhuissignalen in Slagharen.
Hoeveel inwoners heeft Slagharen?
Slagharen telt ongeveer 3.240 inwoners in 1.335 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Slagharen?
Slagharen telt ongeveer 1.385 woningen, waarvan 71% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 14 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Slagharen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Slagharen is €304.058 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Slagharen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.